Dzwoń 25 792 38 43
Darmowa wysyłka już od 100 zł!

Zgarniacze obornika

JEDNOSIŁOWNIKOWY ZGARNIACZ OBORNIKA

„TORNADO-L”– przeznaczony jest do usuwania obornika z obór uwięziowych przy ograniczonej ilości słomy w oborniku. Może być również stosowany do usuwania gnojowicy. Zwarta kompaktowa konstrukcja prasy z klapą tłoka o pionowej osi obrotu zabudowaną bezpośrednio na szynie podającej, napędzanej jednym siłownikiem, umożliwia montaż urządzenia również w budynku.

zgarniacz-obornika-tornado2

DWUSIŁOWNIKOWY ZGARNIACZ OBORNIKA

„TORNADO” – przeznaczony jest do usuwania obornika z obór uwięziowych, oraz chlewni. Stosowany może być również w oborach wolnostanowiskowych jako zgarniacz poprzeczny odbierający obornik od zgarniaczy krokowych i transportujacy go na płytę gnojową.
Opatentowany (Prawo ochronne NR 63246) mechanizm napędu prasy poprzez dwa równolegle pracujące siłowniki z wymuszonym mechanicznym zamykaniem klapy tłoka, zapewnia usunięcie obornika w najcięższych warunkach, również z dużą zawartością słomy.
Linie zgarniacza mogą być montowane w układzie jedno lub wielorzędowym z liniami podającymi bocznymi lub obustronnymi. Prasa standardowo zabudowywana jest między budynkiem a płytą gnojową.

2 silowiki hydrobor

Wymiary

Ustawienie kotw prasy 2-siłownikowy
ustawienie kotw linii bocznej

Masz więcej pytań? Skontaktuj się. Realizujemy też inne projekty.

Nr tel. 25 792 38 43

E-mail: biuro@technik.wegrow.pl