Strona główna Oferta Hala udojowa

Hala udojowa

Od ćwierć wieku pomagamy rolnikom ulepszać proces dojenia.

Wiemy jak wiele pracy wymaga produkcja mleka, dlatego oferujemy wiele rozwiązań, aby pozyskanie mleka było lżejsze, najefektowniejsze i najbardziej opłacalne. Jednym z rozwiązań instalacji udojowych jest hala udojowa. Hale udojowe to już powszechne narzędzia pracy wielu gospodarstw. Dlatego też powstało wielu producentów hal udojowych. Różnorodność i ilość możliwości może przytłaczać kogoś kto chciałby zamontować halę udojową. Nie martw się, pomożemy.

Zamontowaliśmy setki hal udojowych, dlatego wiemy co lepiej się sprawdzi w jednym gospodarstwie, a co innego w drugim. Stajemy bardziej w roli doradcy niż sprzedawcy. Zauważamy problem, i to właśnie go chcemy rozwiązać, na nim się skupiamy. Jeśli nie będziemy w stanie rozwiązać twojego problemu to na pewno Ci o tym powiemy. Jednak rzadko się to zdarza. Oferujemy nowe hale udojowe oraz używane (odnowione) hale udojowe.

Hela udojowa montaż

Hale udojowe - dlaczego u nas?

  • Wieloletnie doświadczenie, to coś co wyróżnia nas na rynku, działamy od 1997r.

  • Indywidualne podejście do klienta, otrzymasz opiekuna swojego projektu, który zawsze Ci pomoże

  • Elastyczność, dostosowujemy się do twoich wymagań, jeśli trzeba zmienimy coś specjalnie dla Ciebie

  • Ogólnokrajowa firma, posiadamy 3 inne oddziały, dzięki temu, montujemy i serwisujemy w całej Polsce

  • Wyszkoleni serwisanci, nie ma montaży i awarii, których nie rozwiążą, możesz zostawić ich samych i o nic się nie martwić

  • Serwis i gwarancja – oferujemy gwarancję na nasz montaż oraz serwis 24 h/365 dni

  • Konkurencyjna cena, mamy świadomość, że cena to dalej najważniejszy czynnik, dlatego robimy wszystko by móc zaoferować najniższą cenę do jakości jaką oferujemy, dlatego sprzedajemy również używane hale udojowe.

  • Finansowanie, pomożemy Ci z finansowaniem, jeśli będziesz tego potrzebować

  • Szkolenia, zapewniamy szkolenia z obsługi urządzeń oraz rozszerzamy wiedzę o efektownym dojeniu

  • Sklep stacjonarny i internetowy, posiadamy na stanie wszystkie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne dzięki czemu, u nas wszystko załatwisz

Technik - centrum rolnictwa sklep

Montujemy dojarki i projektujemy hale udojowe już ponad 20 lat

Nasi klienci osiągają nawet 40L mleka dziennie na krowę. To wyniki, które plasują się w czołówce, ale nie Polski, w czołówce Europy!
Hala udojowa
Potrzebujesz pomocy w projekcie hali udojowej? Chętnie doradzimy.
tel. 25 792 38 43

Projekt hali udojowej

Czy otrzymasz projekt i opis hali udojowej? Oczywiście! U nas zawsze wiesz za co płacisz. Jak to działa? Dzwonisz lub zostawiasz kontakt. Nasz doradca się z tobą kontaktuje, po wstępnych informacjach, jeśli dalej będziesz zdecydowany, umawiasz się na wizytę. Oczywiście to my pokrywamy koszty dojazdu doradcy do twojego gospodarstwa. 

Opiekun projektu ogląda oborę, wykonuje pomiary, poznaje twoje oczekiwania. Na podstawie tych informacji sporządza projekt hali, który jest darmowy. Otrzymasz listę komponentów, dzięki temu będziesz wiedział za co płacisz. 

Hala udojowa wymiary, cena

Pewnie już teraz jesteś ciekawy ile kosztuje hala udojowa. Nie możemy podać cen bez wcześniejszej konsultacji i rozmowy. Ponieważ cena hali udojowej jest uzależniona od wielu czynników np. ilości stanowisk i wyposażenia, dlatego wycena jest najczęściej indywidualna. Jeśli chcesz, abyśmy wycenili dla Ciebie halę udojową to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prosimy o telefon lub maila z wiadomością. Odpowiadamy bardzo szybko ponieważ szanujemy czas naszych Klientów.

Wymiary hali udojowej są różne w zależności od producenta. Posiadamy hale udojowe takich producentów jak: AlfaLaval, Fabdec i Milkline. Wymiary hali zależą także od ilości stanowisk oraz wyposażenia.

W celu określenia szczegółów dotyczących wymiarów i ceny prosimy o kontakt.

Montaż hali udojowej

Jakie są typy hal udojowych?

W Polsce najczęściej spotykanymi halami są: jodełkowy (rybia ość), równoległy (bok w bok), obrotowy (karuzela), tandem oraz Topswing czyli harmonijny ruch z wahadłem na ramionach.

Najczęściej montowane przez nas hala to dojarnia typu rybia ość:

hala udojowa rybia ość 2×4, hala udojowa rybia ość 2×5, hala udojowa rybia ość 2×6, hala udojowa rybia ość 2×7, hala udojowa rybia ość 2×8, hala udojowa rybia ość 2×9, hala udojowa rybia ość 2×10, hala udojowa rybia ość 2×12, hala udojowa rybia ość 2×15 i więcej.

Mamy doświadczenie w montażach pozostałych typach hal. Możesz zobaczyć przykładową halę udojową w układzie rybia ość tutaj: KLIKNIJ W LINK.

Jeśli masz pytania
zadzwoń lub napisz.
Hale udojowe TECHNIK

Hale udojowe dla krów

Jeśli budujesz oborę, przerabiasz czy posiadasz układ wolnostanowiskowy, hala udojowa to rozwiązanie, które najprawdopodobniej Ci polecimy. Choć istnieją również inne, dobre rozwiązania. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą, możliwościami i wyceną, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo. 

Nasze zdobyte doświadczenie choć nas wiele kosztowało, Ciebie nie będzie nic kosztować, chętnie Ci doradzimy nawet jeśli nie zdecydujesz się na montaż hali udojowej z TECHNIK Centrum Rolnictwa.

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.