Strona główna Często zadawane pytania

FAQ - często zadawane pytania

Sekcja z pytaniami i odpowiedziami. Nie ma tutaj Twojego pytania? Zadzwoń do nas lub napisz do nas.

Pytania o szczegóły produktu?

Brakuje szczegółowych informacji na temat produktu? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na przykład o wymiarach? Zadzwoń do nas lub wyślij maila, chętnie pomożemy. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Jak skorzystać z rabatu dla Klientów VIP?

Żeby skorzystać z naszych rabatów dla Klientów VIP wystarczy założyć konto klienta na naszej stronie. Wystarczy do tego podać swój adres e-mail. Możesz to zrobić na tej stornie.

Jeśli zalogujesz się do swojego konta, to robiąc zakupy od razu korzystasz z rabatów. Masz też tańszą opcję darmowej dostawy.

Czy można zamówić przez telefon?

Oczywiście, zawsze możesz do nas zadzwonić i zamówić przez telefon lub dopytać o szczegóły.

Ile mam czasu na zwrot?

Masz 60 dni na darmowy zwrot produktów.

Serduszka przy produktach

Serduszka pozwalają skorzystać z opcji dodania produktu do ulubionych. Jeśli nie chcesz teraz zamawiać produktu i wolisz zapisać go sobie na później to jest to wygodne rozwiązanie. Takie serduszka "dodaj do ulubionych" znajdziesz na stronach kategorii oraz na poszczególnych produktach.

Czy macie też sklepy stacjonarne?

Tak mamy sklepy stacjonarne. Adresy sklepu możesz znaleźć w zakładce kontakt.

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.