Strona główna Oferta Serwis techniczny

Serwis techniczny

Co oferuje nasz serwis?

Zapewniamy najwyższą jakość serwisu, aby Twoje urządzenia pozostawały w dobrej formie. Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo są dla nas najwyższym priorytetem, zarówno przy doradztwie, jak i naprawach. Jesteśmy elastyczni, ukierunkowani na klienta i optymalnie dopasowujemy się do potrzeb Twoich i Twojego urządzenia. 

Serwisujemy instalacje udojowe oraz wszystko co z tym związane. Serwisujemy zgarniacze obornika, schładzalniki do mleka i wiele więcej. Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Serwis TECHNIK
500 135 102
TECHNIK Centrum Rolnictwa
Serwis techniczny TECHNIK centrum rolnictwa

Serwis - jak działamy?

Każdy dzień jest pełen wyzwań. Abyś nadal mógł polegać na swoich urządzeniach, sprawdzimy jego stan techniczny. Dodatkowo wykonany atestację instalacji udojowych i schładzalników. Posiadamy rozbudowaną wiedzę, którą chętnie się dzielimy podczas takich spotkań. 

Jeżeli sprawy przyjmą niekorzystny obrót, nasz serwis będzie Ci służył wsparciem. Serwis mobilny Technik pomaga przy awariach – przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Serwis techniczny

Zakup jedno, a serwis drugie...

Jesteśmy że ważniejsze od samego zakupu urządzenia jest jego serwis, dlatego przykładamy do tego wiele uwagi tak jak nasi klienci. Stale rozwijamy nasz serwis. Regularna kontrola i naprawy pozwolą zachować wysoką wartość i bezpieczeństwo Twojego urządzenia

Od optymalnego postępowania z urządzeniem poprzez doskonałą pielęgnację aż po fachową naprawę – z naszymi profesjonalnymi wskazówkami Twój robot, hala udojowa lub inne zakupione u nas urządzenie przez lata będzie w doskonałym stanie.

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.