Strona główna Poznaj nas

O firmie

Witaj! Nazywam się Paweł Wiśniewski, jestem właścicielem firmy TECHNIK Centrum Rolnictwa. Chciałbym opowiedzieć Ci o nas, o naszej firmie oraz o wartościach jakimi kierujemy się w pracy.

Dlaczego powstała ta firma?

W skrócie opowiem skąd pomysł na założenie tej firmy. W roku 1997 dostrzegłem zapotrzebowanie jakie istniało w moim regionie.

Wychowałem się na wsi, dlatego dobrze znałem, rozumiałem i dostrzegałem problemy z jakimi na co dzień muszą zmagać się rolnicy. Z drugiej strony nie widziałem firmy, która mogłaby rozwiązać te problemy z zachowaniem najwyższej jakości.

Na rynku istniało kilka innych, małych firm, ale nie mogły zaproponować one obsługi na jaką zasługiwali rolnicy, swoją ciężką pracą. Tak urodził się ten pomysł – postanowiłem założyć firmę, która zapewni rolnikom fachowe, rzetelne usługi na należytym poziomie.

Technik - centrum rolnictwa
Działamy już od 1997 roku.
Sklep rolniczy - Centrum Technik
TECHNIK Centrum Rolnictwa, oddział
Paweł Wiśniewski
Paweł Wiśniewski - właściciel firmy

Naszą wspólną pasją są zwierzęta

Jakie mamy pasje? Co nas łączy? Nasze pasje są tak różnorodne jak nasze osobowości. Są wśród nas wędkarze, kucharze, mechanicy, majsterkowicze… Interesujemy się różnymi rzeczami, ale mamy jedną wspólną pasję, która łączy nas wszystkich…

Jaka to pasja? Zwierzęta, a dokładniej krowy. To głównie wokół nich toczy się nasza praca. Im dłużej z nimi pracujemy tym więcej nowych rzeczy się o nich dowiadujemy.

Lubimy zwiększać ich wydajność, ale nie kosztem ich zdrowia, o które również bardzo dbamy. Pasjonujemy się podnoszeniem wydajności. Można powiedzieć, że liczby takie jak dzienna produkcja mleka na krowę to nasz konik. 

Nasi klienci osiągają nawet 40L mleka dziennie na krowę. To wyniki, które plasują się w czołówce, ale nie Polski, w czołówce Europy!

Od pomysłu…
...do firmy o przeszło
25 letniej tradycji

Tak sobie myślę, jakie to niesamowite, że tyle osób w tym czasie nam zaufało i dzięki temu ta firma prężnie się rozwija, ale nie o firmie chciałem wam opowiedzieć… 

Firma to tylko budynek… Dla nas firma to ludzie, którzy w niej pracują i wartości, które przejawiają. Dla nas firma, to nasi klienci, którym pomagamy od wielu lat, pomagamy im w tym trudnym dla rolników czasie, z zyskiem pokonywać przeciwności, ciesząc się pracą, którą kochają

Zaczynając od jednoosobowej firmy, obecnie zatrudniam ok. 30 osób. To już trzy pokolenia, które dalej wspierają rolników. Zawsze staram się, aby moi pracownicy skupiali się na tych samych wartościach. Jakie to wartości?

Technik - centrum rolnictwa
Pomagamy rolnikom od ponad 25 lat
Sklep rolniczy - technik
Doceniamy Waszą ciężką pracę!
Usługi i sklep dla rolników
Od lat świadczymy usługi dla rolników.

Jakimi wartościami kierujemy się pomagając klientom?

Zawsze staram się kierować tezą, że to nie produkt jest najważniejszy, ale nasz Klient. Doświadczenie, które nabyliśmy pomaga nam lepiej zrozumieć potrzeby hodowców zwierząt. 

Nie skupiamy się na produkcie, ale na problemie i tym jak skutecznie go rozwiązać. Jeśli ktoś decyduje się na nasze rozwiązania dopiero wtedy proponujemy konkretny produkty. 

Nie każdy produkt sprawdzi się u każdego, dlatego nikomu nie wciskamy na siłę naszych usług. Z drugiej strony głęboko wierzymy w nasze rozwiązania, bo pomogły one już tysiącom rolników. 

Czy nazwalibyśmy się sprzedawcami? Nie, raczej doradcami. Najważniejsze jednak jest jak widzą nas nasi Klienci. Wiek tej firmy świadczy o tym jak nas widzicie. Dziękujemy za zaufanie!

Sklep rolniczy technik
Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.