Strona główna Oferta Dojarki

Dojarki w Technik Centrum Rolnictwa

Nasza firma od ponad 25 lat oferuje najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb dojarki dla krów.
TECHNIK Centrum Rolnictwa

Oferta firmy obejmuje:

 • projekt

 • doradztwo

 • sprzedaż

 • montaż

 • serwis

W naszym sklepie zakupisz:

 • dojarki bańkowe

 • dojarki przewodowe

 • dojarki nowe

 • dojarki używane

Dojarki w Technik Centrum Rolnictwa

Montaż dojarki - dlaczego warto wybrać firmę TECHNIK?

 1. Sprzedajemy i montujemy dojarki od ponad 25 lat.
  Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do zamontowania dojarni dla Twoich krów. Nasi serwisanci chętnie pomogą także w przypadku awarii.

 2. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
  Zależy nam, aby w 100% spełnić Twoje oczekiwania. Dlatego nasi serwisanci nie spoczną dopóki dojarnia nie będzie funkcjonowała z godnie z Twoimi życzeniami. 

 3. Nie tylko montujemy i serwisujemy – naszym zadaniem jest także pomóc Ci w wyborze odpowiedniej instalacji i zaprojektowanie jej. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania potrzeby oraz możliwości i podpowiemy optymalne rozwiązania.

 4. Montujemy dojarki dla krów w 1 dzień.

 5. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i instalacji.

Potrzebujesz pomocy w wyborze dojarki? Chętnie doradzimy.
tel. 25 792 38 43
Dojarki w Technik Centrum Rolnictwa

Dojarki - jaki rozwiązują problem?

W jaki sposób do tej pory pozyskiwałeś mleko? Dojarką konwiową inaczej zwaną bańkową? A może ręcznie? Choć pewnie pojawił się uśmiech na twojej twarzy, tak, ciągle się z tym spotykamy.

Może zastanawiasz się nad założeniem gospodarstwa? Dzisiaj, rolnictwo szybko się rozwija. Dążymy do ułatwiania sobie życia. Mamy większą świadomość na temat naszego zdrowia, świadomiej dysponujemy czasem i siłami. Krótko mówiąc robimy się coraz wygodniejsi. Jednak czy to źle?

Choć jako rolnicy kochamy pracować, każdy chce mieć więcej czasu dla rodziny, na swoje inne zainteresowania i pasje. Czy to źle, że i my czasem chcemy odpocząć od naszej pracy i wyjechać gdzieś w nieznane? Czy to źle, że zaczynamy zwracać uwagę na swoje zdrowie coraz częściej i wcześniej? Nie! Każdy z nas chciałby, aby kręgosłup dawał o sobie znać jak najpóźniej. Każdy z nas chciałby czasem zapomnieć o gospodarstwie i odpocząć w wymarzonym miejscu. Każdy z nas chciałby mieć więcej czasu na swoje pasje: majsterkowanie, wędkowanie, polowanie czy inne. Znamy te potrzeby. Co więc stoi na przeszkodzie? No właśnie…

W wielu innych segmentach pracy, ludzie od dawna ułatwiają sobie pracę. Oczywiście w rolnictwie ciężka praca zawsze była i zawsze będzie. Dlaczego więc nie próbować, by jej sobie ułatwić? My nie tylko sprzedajemy dojarki – nam zależy na poprawie jakości pracy i życia rolników. Naszym priorytetem jest klient i jego potrzeby, a nie potrzeba sprzedaży dojarki.

Choć na rynku mamy wiele rozwiązań, dla tych którzy poszukują ułatwienia procesu dojenia krów, najczęstszym i najtańszym rozwiązaniem są dojarki. Zanim podzielimy dojarki do krów na konkretne rozwiązania, odpowiedzmy na pytanie…

Jaką dojarkę wybrać

Jaki problem rozwiązują dojarki do mleka?

 1. Szybsze dojenie, czyli oszczędność czasu. Jeśli posiadasz oborę uwięziową i doisz dojarką bańkową, dobrze wiesz ile czasu zajmuje dojenie. Zróbmy krótkie obliczenie. Przyjmijmy, że posiadasz 10 krów. Średni czas dojenia jednej to 10 minut. Czyli potrzebujesz około 100 minut do dojenia 2 razy dziennie czyli 200 minut. (Nie uwzględniliśmy czasu podłączenia oraz przetransportowania dojarki). Teraz dojarki przewodowe. Przyjmijmy, że masz dwa aparaty udojowe i podłączasz krowy praktycznie jednocześnie. Twój dzienny czas dojenia skraca się o połowę, czyli oszczędzasz półtorej godziny dziennie. Co gdybyś miał więcej aparatów udojowych? Przy takim systemie, rolnicy często decydują się powiększać swoje stado, po prostu się to opłaca. Jeśli więc posiadasz oborę uwięziową i masz stado większe, niż 10 krów mlecznych, to najprawdopodobniej polecimy Ci dojarkę przewodową.

 2. Odciążysz plecy, choć tego naukowcy jeszcze nie zbadali, nie da się ukryć, że dojarka przewodowa wydłuża zdrowie kręgosłupa o wiele lat. Mniej dźwigasz. Mleko transportowane jest bezpośrednio do zbiornika przez instalacje. Dzięki temu nie nosisz ciężkich litrów mleka, a jedynie lekkie aparaty udojowe.

 3. Łatwe mycie, zawsze polecamy sprawny system czyszczenia aparatów udojowych, aby raz oszczędzić czas, dwa chronić mleko i krowy przed niechcianymi bakteriami. Bakterie w mleku – mniejsza jakość – mniejsze zarobki. Bakterie u krów – zapalenia – mniejsza wydajność – mniejsze zarobki. W dojarce bańkowej, często mycie nie jest dokładne, a pozostałości po mleku obrastają w niechciane bakterie.

Pomagamy przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Podaliśmy tylko kilka problemów, które rozwiązują dojarki do mleka. Jest ich znacznie więcej, jeśli chcesz poznać więcej skontaktuj się z nami, nie chcemy zanudzać Cię nadmierną ilością tekstu.

Zalety dojarki dla krów

Dojarka do krów,
które rozwiązanie wybrać?

No właśnie jakie rozwiązanie byśmy Ci polecili? Każda sytuacja jest inna, staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie. Zawsze przed sprzedażą nasz doradca odwiedza rolników, rozmawia z nimi, porusza ich problemy i słucha co chcieliby osiągnąć. Dopiero później oferuje dopasowane rozwiązania. Doradza, mierzy, podpowiada i wszystko załatwia. Tak jak widzisz, ten tekst może jedynie naprowadzić Cię na pewien trop, ale nie traktuj go jako wyznacznik swojego wyboru. Jeśli chcesz indywidualnego podejścia do swojej sytuacji, zadzwoń, uczciwie poświęcimy Ci czas i porozmawiamy o twojej sytuacji.

Jeśli posiadasz stado co najmniej 10 krów mlecznych i masz oborę uwięziową w 90% przypadkach, polecimy Ci dojarki przewodowe. Oczywiście, jest to droższa inwestycja niż dojarka bańkowa. Ciężej jest się zdecydować na inwestycję kilka razy droższą. Jednak na ponad 1000 zadowolonych Klientów jeszcze nikt nie żałował założenia dojarki rurociągowej. Tego się trzymamy i nie odejdziemy od tego. Po prostu wiemy, że będziesz zadowolony. Inwestycja szybko się zwróci, a nasze zdrowie jest bezcenne. Jesteśmy też przekonani, że czasem warto dołożyć i później nie żałować swojej decyzji. Jakie masz możliwości?

Staniesz przed wyborem całego zestawu. Czy dojarka ma być nowa czy składana z części używanych – odnowionych. Jaką pompę mleczną wybierzesz, jaką wybierzesz pompę podciśnienia? Jaką wybierzesz jednostkę końcową? Jakie wybierzesz aparaty udojowe? Ile aparatów udojowych? Pytań może pojawić się kilka, ale ze wszystkim Ci pomożemy i doradzimy.

Jeśli masz pytania
zadzwoń lub napisz.
Zalety dojarki dla krów

Dojarka do mleka
– na co zwrócić uwagę?

O ile wybierając nową dojarkę, problemu z innymi firmami być nie powinno, to wybierając dojarki używane, zaczynają się schody. 

Niestety wiele firm oferując używane dojarki z odnowionymi podzespołami nie do końca wywiązuje się ze swoich obowiązków. Stan odnowionych części pozostawia wiele do życzenia, co z kolei wpływa na awaryjność dojarki oraz czas żywotności podzespołów. Dlatego przede wszystkim zwróć uwagę czy firma oferuje gwarancję i jak długą. Niektórzy oferują 3 miesięczną rozruchową gwarancję, pół roczną co uważamy za absolutne minimum, sami oferujemy roczną gwarancję. Jest to dla Ciebie zabezpieczenie, ponieważ jakość części musi być na wysokim poziomie.

Mimo wszystko dobrze, żebyś sam zwrócił uwagę, na jakość części dojarek. Zwróć uwagę na uszczelki, czy nie są stare, sparciałe, twarde, obszarpane. Zwróć uwagę na jakość wykonania rurociągu, czy rury od środka nie mają odlewów. Pamiętaj, że każdy zadzior w rurze będzie powodował odkładanie się tam bakterii. (Zawsze zwracamy uwagę na spasowanie rur oraz wykończenie). Sprawdź również uchwyty. Czy kołki nie są luźne? Czy rurociąg za kilka lat nie opadnie z powodu słabych uchwytów? Czy pompa nie wydaje niepokojącego dźwięku? Czy nie słychać łożysk? Czy łożyska nie mają luzów? Czy plastiki nie są nigdzie pęknięte? Jaki jest stan aparatów udojowych? 

Jest wiele rzeczy na które warto zwrócić uwagę, przy zakupie dojarki. Jeśli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia, śmiało, dzwoń, pomożemy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze dojarki? Chętnie doradzimy.
tel. 25 792 38 43
Technik - centrum rolnictwa sklep

Zalety współpracy z nami:

 • Działamy jako prężnie rozwijająca się firma od ponad dwudziestu lat, jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, lub nie będziesz zadowolony w 100%, zrobimy wszystko, żeby to zmienić. Masz tego gwarancję. Nie zostawimy Cię samego z ewentualnym problemem.
 • Doświadczenie, nasi serwisanci montują i serwisują wręcz z zamkniętymi oczami, dlatego możesz korzystać z ich fachowej wiedzy, doradztwa, ale możesz też mieć pewność, że w każdej sytuacji (nawet awaryjnej) będą wiedzieli co zrobić i pomogą Ci.
 • Doświadczenie, nasi serwisanci montują i serwisują wręcz z zamkniętymi oczami, dlatego możesz korzystać z ich fachowej wiedzy, doradztwa, ale możesz też mieć pewność, że w każdej sytuacji (nawet awaryjnej) będą wiedzieli co zrobić i pomogą Ci.
 • Szybki montaż, naprawdę szybki… tym samym dokładny i dopięty na ostatni guzik.

Dodatkowo możemy zapewnić Ci:

 • Pomoc w finansowaniu
 • bezpłatne doradztwo i projekt
 • szkolenia
 • tani serwis 24h/7
Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.