Strona główna Oferta

Oferta dla właścicieli bydła mlecznego

Od przeszło 25 lat pomagamy rolnikom ulepszać proces dojenia. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia. Zbudowaliśmy setki hal udojowych. Wykonaliśmy montaż setek dojarek, schładzalników do mleka oraz wiele innego sprzętu na potrzeby rolników.

Naszymi Klientami są głównie właściciele bydła mlecznego, ale w naszym sklepie znajdziesz też wiele produktów przydatnych dla każdego rolnika. Gwarantujemy najwyższą jakość i solidność naszych usług.

Centrum Rolnictwa
Oferta dla właścicieli bydła mlecznego
TECHNIK - centrum rolnictwa, sklep
Nasze usługi są dostępne na terenie całego kraju

Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. Naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie to cechy, które wypracowywaliśmy przez wiele lat.

Usługi dla rolników

Dojarka bezprzewodowa do mleka

Dojarka przewodowa – dlaczego u nas?

Dojarki w Technik Centrum Rolnictwa

Drzwi do obory

Hala udojowa

Hala udojowa rybia ość

Kojec dla cieląt

Kurtyny do obory

Maty legowiskowe dla krów

Podłoga szczelinowa

Serwis techniczny

Wentylatory do obory

Zgarniacz obornika

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.