Strona główna Oferta Dojarka bezprzewodowa do mleka

Dojarka bezprzewodowa do mleka

Poprawna nazwa to dojarka przewodowa lub dojarka rurociągowa, jednak często spotykamy się z nazewnictwem właśnie takim jak dojarka bezprzewodowa.

Dlatego dla ułatwienia będziemy używać tej potocznej nazwy. Domyślamy się skąd ona wynika. Noszenie samych aparatów udojowych rzeczywiście wydaje się być rozwiązaniem bezprzewodowym :) Cała jednak dojarka bezprzewodowa jest połączona rurociągiem.

Jeśli więc spotkasz się z określeniem dojarka rurociągowa, bądź spokojny, to dalej ten sam produkt. Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą dojarek bezprzewodowych.

Co wyróżnia firmę TECHNIK?

 • Zajmujemy się sprzedażą i montażem dojarek bezprzewodowych, rurociągowych od pand 20 lat. Mamy więc wiedzę, doświadczenie i umiejętności potrzebne do stworzenia profesjonalnej dojarni dla krów.

 • Zapewniamy szybki montaż dojarni bezprzewodowej – dobrze wiemy, że dojenie krów to codzienna praca, dlatego nasi serwisanci zamontują dojarnię w jeden dzień

 • Jesteśmy rzetelną i solidną firm, dlatego zawsze nasi klienci mogą zadzwonić o pomoc i wsparcie w przypadku awarii itd.

 • Oferujemy duży wybór dojarek rurociągowych nowych i używanych

 • Chętnie poświęcamy czas na poznanie oczekiwań każdego klienta, a następnie przedstawiamy ofertę dostosowaną do potrzeb

 • Oferujemy dojarki rurociągowe najwyższej jakości i w przystępnych cenach

 • Udzielamy rocznej gwarancji z możliwością przedłużenia na rok

 • Zapewniamy pomoc w finansowaniu

 • Gwarantujemy bezpłatne doradztwo i projekt

 • Organizujemy szkolenia

 • Oferujemy tani serwis 24h/7

Technik - centrum rolnictwa sklep

Zamontowaliśmy ponad tysiąc dojarek!

Można powiedzieć, że rurami mlecznymi do tej pory otoczylibyśmy kule ziemską. Dlatego śmiało można stwierdzić, że mamy niemałe doświadczenie w tym temacie.
Dojarka dla krów
Potrzebujesz pomocy w wyborze dojarki? Chętnie doradzimy.
tel. 25 792 38 43

Dojarki rurociągowe - montaż

Montaż dojarek rurociągowych może się wydawać bardzo skomplikowany, ale naszym serwisantom zajmuje tylko jeden dzień. Bez względu na stopień skomplikowania instalacji już następnego dnia po naszej wizycie będziesz mógł komfortowo i wygodnie wydoić krowy zainstalowanymi przez nas dojarkami bezprzewodowymi.

W parze z szybkością montażu idzie jakość i dokładność. Ponieważ szanujemy naszych Klientów i chcemy, aby nasze dojarki służyły przez lata udzielamy gwarancji na 12 miesięcy lub 24 miesiące. Pod tym względem wyróżniamy się na rynku, ponieważ inne firmy udzielają gwarancji półrocznych, lub nawet tylko trzymiesięcznych.

Cena dojarek bezprzewodowych
- TECHNIK Centrum Rolnictwa

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy dojarki bezprzewodowe nowe oraz dojarki używane. 

Ceny ustalane są indywidualnie – wszystko zależy od rodzaju podzespołów, ich ilości, marki itd. Jeśli wolisz dojarki używane to koszt będzie zdecydowanie niższy – ceny dojarek rurociągowych używanych zaczynają się już od 10 000 PLN.

Dobrze wiemy, że w naszych warunkach gospodarczych cena dojarek bezprzewodowych ma ogromne znaczenie. Każdy rolnik chce zakupić wysokiej jakości dojarkę rurociągową w niskiej cenie. Dlatego bez względu na to, czy kupujesz nowa czy używaną dojarkę zapewniamy Ci najwyższą jakość produktu i montażu.

Zobacz parę zdjęć naszych instalacji dojarek:

Potrzebujesz pomocy w wyborze dojarki? Chętnie doradzimy.
tel. 25 792 38 43

Dlaczego warto zamontować dojarkę rurociągową?

 • Dojarki rurociągowe wpływają na komfort pracy i oraz mają wpływ na nasze zdrowie. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z dojarek rurociągowych, to wiesz z jaką ciężką pracą wiązało się dojenie krów. Noszenie litrów mleka każdego dnia przez wiele lat to ogromne obciążenie dla kręgosłupa. W przypadku dojarek bezprzewodowych mleko transportowane jest bezpośrednio do zbiornika przez instalacje, co przyczynia się do poprawy warunków i komfortu pracy.

 • Dojarki bezprzewodowe pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Jeśli nie posiadasz instalacji rurociągowych to dobrze wiesz, jak dużo czasu pochłania dojenie krów. Podajmy prosty przykład. Załóżmy, że posiadasz 10 krów. Wydojenie jednej krowy zajmuje średnio 10 minut. Aby wydoić 10 krów potrzebujesz więc około 100 minut. Czynność tę powtarzasz dwukrotnie, a więc dojenie zabiera ponad trzy godziny każdego dnia. W przypadku dojarki rurociągowej – przy założeniu, że posiadasz 10 krów i dwa aparaty udojowe, do których podłączasz krowy jednocześnie – to czas poświęcony na dojenie skraca się o połowę. Zaoszczędzasz więc 1,5 godziny każdego dnia.

 • Łatwe mycie dojarek i instalacji rurociągowych. Myjki do dojarek bezprzewodowych umożliwiają dokładne czyszczenie i zapewniają najwyższe standardy higieny.

Technik - centrum rolnictwa sklep

Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń do nas jeśli masz pytania - chętnie doradzimy.

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.