Strona główna Informacje o dostawie

Informacje o dostawie

Zależnie od różnych czynników korzystamy z dwóch przewoźników: InPost lub DPD. Jeśli chcesz otrzymać swoje zamówienie, konkretnie którąś z tych dwóch  firm kurierskich prosimy o taką informację przy uwagach do zamówienia. 

Kiedy przesyłka zostanie od nas odebrana przez kuriera, otrzymasz smsem informację o nadaniu przesyłki oraz numerze przesyłki, dzięki któremu, łatwo będziesz mógł śledzić jej położenie.  

Czas dostawy

Większość produktów jesteśmy w stanie wysłać bardzo szybko, nawet tego samego dnia – jeśli złożysz zamówienie w dzień roboczy do godz. 12:00.

W wypadku niektórych produktów czas dostawy może być nieco dłuższy. Informacja o możliwym dłuższym terminie realizacji powinna być uwzględniona w opisie na stronie takiego produktu.

Jeśli chcesz się dopytać o dostępność produktu lub czas realizacji zamówienia zawsze możesz do nas zadzwonić tel. 25 792 38 43 lub napisać na magazyn@technik.wegrow.pl

Koszt dostawy

Zamówienia do 25 kg

Bezpłatna dostawa dla użytkowników VIP od 300 zł,
dla użytkowników bez konta VIP od 500 zł

15 zł – kurier 

20 zł – kurier za pobraniem

17 zł – InPost Paczkomat   

24 zł – Poczta Polska  

Zamówienia od 25kg do 50 kg

45 zł – Wysyłka gabarytowa

Zamówienia powyżej 50 kg 

150 zł – Wysyłka paletą 

*Ten rodzaj wysyłki nie dotyczy zamówień produktów, których długość przekracza 1 metr oraz wszystkich szyb.

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.