Slider

Lely Astronaut Przełom w zakresie automatycznego systemu doju

Automatyczny system doju umożliwia wdrożenie w gospodarstwie nowych procedur/zasad oraz zapewnia większą elastyczność i skuteczność, a także równowagę miedzy pracą a życiem rodzinnym. Nowe rutyny i procedury pozwalają Ci przejąć kontrolę. Samodzielnie decydujesz, jakie czynności chcesz wykonać. Dzięki temu krowy mogą zachowywać się zgodnie ze swoim naturalnym rytmem.

Lely Juno Zwiększanie pobierania paszy nigdy nie było takie proste

Lely Juno przejmuje zadanie podgarniania paszy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki regularnemu podgarnianiu krowy zawsze mają dostęp do paszy. Każda, nawet stojąca niżej w hierarchii stada krowa może pobierać paszę niezbędną do utrzymania optymalnego stanu żwacza i rozwoju.

Lely Discovery 90 S / SW Polepszanie stanu zdrowia krów poprzez dbałość o czystość obory

Czysta podłoga pomaga ograniczyć problemy z racicami oraz utrzymać ogony i wymiona w czystości. Dzięki Discovery nie musisz już samodzielnie codziennie usuwać odchodów. Robot pracuje zgodnie z ustawionymi trasami i o wybranych porach. Jest dostępny bez przerwy: 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Lely Vector Automatyczny system żywienia już czeka na Ciebie

Zwiększ efektywność i opłacalność strategii żywienia, zadając częściej paszę swoim krowom. To się naprawdę opłaca. Częstsze zadawanie paszy stymuluje jej pobieranie zarówno w ciągu dnia jak i nocy, co oznacza, że krowy pobierają więcej paszy. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie zwierząt, reprodukcje i wydajność produkcji, a także finanse gospodarstwa.

Lely Cosmix System zadawania paszy treściwej dla krów, które zasługują na więcej

Większa ilość uzyskanego mleka, poprawa stanu żwacza i efektywne żywienie: Cosmix zapewnia wszystkie te korzyści. Każda krowa otrzymuje odpowiednio dobraną porcję paszy treściwej. System zarządzania Lely T4C dostarcza informacji na temat poboru paszy treściwej i pomaga poprawić stan zdrowia zwierząt.

Lely Nautilus Zbiornik do schładzania mleka utrzymujący wysoką jego jakość

Schładzalnik Lely Nautilus pozwala ciągle chronić jakość mleka i utrzymać maksymalną czystość. Chłodzenie rozpoczyna się już z chwilą doprowadzenia do zbiornika pierwszej kropli mleka, a ustawienia są regulowane na podstawie ilości mleka w zbiorniku. Zbiornik doskonale sprawdza się w połączeniu z Lely Astronaut, naszym automatycznym systemem doju.

Lely Calm Optymalny wzrost i rozwój cieląt

Skróć okres odpajania cieląt i pomóż im stać się silnymi, zdrowymi i wydajnymi krowami, stosując automat Lely Calm. Automat do odpajania dostarcza mleko w odpowiedniej temperaturze i zapewnia wgląd w dane na temat poboru mleka przez każde cielę.

Lely Luna Dla optymalnego komfortu krów

Utrzymanie optymalnego dobrostanu zwierząt sprawia, że krowy są szczęśliwsze, zdrowsze i bardziej produktywne. Stan ich zdrowia można poprawić poprzez odpowiednią pielęgnację skóry. Czochradło Lely Luna szczotkuje skórę, poprawia krążenie krwi i usuwa zanieczyszczenia. Dzięki temu krowy są odprężone, a stado staje się spokojniejsze.

Lely Walkway Wanna do skutecznej pielęgnacji racic

Skuteczna pielęgnacja racic pozwala ograniczyć ryzyko występowania chorób i przedwczesnej kulawizny. Krowy ze zdrowymi racicami cieszą się lepszym samopoczuciem, są bardziej produktywne i zachowują się naturalnie. Lely Walkway to przyjazne dla zwierząt rozwiązanie, które umożliwia regularną i skuteczną pielęgnację racic.

Lely Discovery 120 Collector Rewolucyjny robot do usuwania odchodów w oborach z pełną podłogą

Robot Discovery 120 Collector opracowano z myślą o oborach z pełną podłogą. W porównaniu do tradycyjnych robotów do usuwania nieczystości zastosowano w nim rewolucyjne i zróżnicowane rozwiązania. Robot Collector nie popycha odchodów, ale je zbiera, co pozwala wyeliminować problem ich nagromadzenia na podłodze, po której chodzą krowy.

Lely Grazeway Bramka selekcyjna zwiększająca skuteczność wypasu

Zrobotyzowany dój i wypas pastwiskowy tworzą doskonałe połączenie. Bramka selekcyjna Lely Grazeway ułatwia skuteczne wypasanie. Krowa samodzielnie decyduje, czy chce wyjść na zewnątrz. Bramka Grazeway sprawdza, czy to możliwe w danym momencie lub czy konieczny jest wcześniejszy dój.