Slider

Dojarka przewodowa - dlaczego u nas?

Dojarka przewodowa to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz poprawić komfort swojej pracy.  Zaoszczędzisz cenny czas, zwiększysz wydajność stada i zyskasz na zdrowiu. Jeśli interesujesz się montażem dojarki przewodowej inaczej zwaną też rurociągową, nie mogłeś trafić lepiej. Dlaczego? Dojarka przewodowa to nasza specjalność. Jako firma z ponad 20 letnim doświadczeniem, zyskaliśmy umiejętności, dzięki, którym jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Zamontowaliśmy ponad tysiąc dojarek! Można powiedzieć, że rurami mlecznymi do tej pory otoczylibyśmy całą kulę ziemską.

Dojarka przewodowa - ile trwa montaż?

Odpowiedź jest prosta. Jeden dzień! Nie wierzysz? To możliwe! Nasi serwisanci do tego stopnia opanowali  montaż dojarek przewodowych, że kolejnego dnia będziesz już doił nową instalacją udojową. Może pomyślisz… szybko nie zawsze znaczy lepiej? Oczywiście, że masz rację. Dlatego, na nasze instalacje otrzymujesz gwarancję, abyś miał pewność, że wszystko robimy dokładnie i starannie. Standardowa gwarancja trwa 12 miesięcy, można ją przedłużyć do 24 miesięcy. Na marginesie inne firmy dają gwarancję 6 miesięcy.

Ile kosztuje dojarka przewodowa?

Wiemy, że dla naszych klientów bardzo ważna jest korzystna cena oraz najlepsza jakość. Postanowiliśmy jak najlepiej połączyć te czynniki. Staliśmy się zupełnie elastyczni dla naszych klientów.  Indywidualnie dobieramy, podzespoły dojarki, abyś mógł wybrać zestawienie, które będzie dla Ciebie odpowiednie finansowo. Przy tym oczywiście zachowujemy najwyższą jakość podzespołów. Jeśli chciałbyś poznać naszą cenę skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy. Uwaga! Nasza cena naprawdę pozytywnie Cię  zaskoczy! Sprawdź!

Myjnia ML - 214 Komfort i bezpieczeństwo

W trosce o twoje bezpieczeństwo postanowiliśmy stworzyć myjnię, która zapewnia bezpieczeństwo przed utratą jakości mleka, a tym samym zarobków. Na tym właśnie nam zależy, prawda? Posiada zabezpieczenia przed przepięciami co czyni ją praktycznie bezawaryjną. Instalacja udojowa zawsze czysta, higiena doju to temat, do którego przykładamy wiele uwagi.  Więcej o naszej autorskiej myjni, możesz przeczytać TUTAJ.

Serwis 24 godzin / 365 dni

Wiemy, jak ważne jest, aby twój system udojowy był sprawny i jak najbardziej bezawaryjny, tak, abyś mógł spać spokojnie, a rano bezproblemowo doić. Kiedy zdarzy się awaria, zawsze możesz liczyć na nasz serwis. Przez całą dobę, 365 dni w roku. W razie problemów, dzwonisz, a nasi serwisanci jadą i rozwiązują problem z dojarką udojową. Nigdy nie zostaniesz sam na sam z awarią. Jeśli masz już dojarkę przewodową koniecznie odwiedź nasz internetowy sklep, gdzie możesz zamówić potrzebne części do serwisu dojarki. Kliknij tutaj.

Higiena - brak bakterii w dojarce przewodowej

Czy wiesz, że jeśli chodzi o dojarkę przewodową, ogromne znaczenie ma spasowanie ze sobą elementów, oraz idealne wykończenie rur, tak aby, bakterie nie miały gdzie się rozwijać? Oczywiście nasze Instalacje udojowe umożliwiają uzyskanie mleka o najlepszej jakości higienicznej. Ze względu na profesjonalne dopasowanie do siebie elementów konstrukcyjnych, dojarki rurociągowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Komponenty i urządzenia takie jak aparaty, pompa podciśnienia i jednostka końcowa są dobrane tak, aby zapewnić optymalne parametry instalacji. Dlatego, nie martw się, stawimy czoła twoim wymaganiom.

 

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat działania dojarki przeczytaj te artykuły: Wikipedia  lub artykuł.

Zobacz kilka zdjęć, z naszych montaży:

Najważniejsze plusy:

– prostota;

– wydajność;

– wytrzymałość

– efektywność kosztowa;

– szybki montaż;

– serwis 24h;

Co jesteśmy w stanie dostosować:

– indywidualny poziom wyposażenia dostosowany do Państwa potrzeb;

– szkolenia oraz wsparcie techniczne 

– specjalistyczne doradztwo

– niskie koszty serwisu

– Finasnowanie

Wiemy, że masz więcej pytań. Chętnie na nie odpowiemy zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o dojarce przewodowej.

25 792 38 43

Najnowsze komentarze