Sprawdzony system wentylacji zwiększa produkcję w twoim gospodarstwie nawet o 25%. To ważne by zadbać o odpowiednią wentylację, szczególnie latem by uniknąć szkodliwego dla stada stresu cieplnego. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Montujemy w całej Polsce.  Zapewniamy profesjonalny montaż nawet w najtrudniejszych miejscach. Sami robimy podstawy, elementy trzymające i uchwyty, niczym się nie martwisz, wszystko załatwimy.

Wentylatory w oborze - podział

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wentylatory poziome jak i pionowe. Poniżej przedstawimy Państwu konkretne modele. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z bezpłatnej porady, jakie wentylatory sprawdzą się najlepiej w Państwa budynku gospodarczym, prosimy o kontakt. Posiadamy 25 letnie doświadczenie i chętnie się nim dzielimy.

Kupując u nas masz zapewnione:

 • Dwuletnią gwarancję z możliwością jej przedłużenia
 • Bezpłatną dostawę wentylatorów
 • Profesjonalny montaż wentylatorów w najtrudniejszych miejscach i warunkach
 • Dalsze wsparcie, serwis 24h/7dni w tygodniu i części
 • Projekt i doradztwo
 • By poznać więcej skontaktuj się z nami
 

Wentylatory poziome w naszej ofercie zapewniają:

 • Pewność. Wentylatory istniejące i montowane na rynku nie od dziś. Cieszą się dobrą opinią, a ich popularność wzrasta.
 • Automatyzacja. Wentylator można skonfigurować z komputerem i termostatem, tak by załączał się automatycznie zależnie od warunków pogodowych w budynku.
 • Wydajność. Odpowiednio dobrany model wentylator posiada wydajność nawet do 780 000m3/h
 • Zwracalność. Zwrot z inwestycji następuje po kilku – kilkunastu miesiącach.
 • Oszczędność. Mocne silniki o wysokiej klasie energoeszczędności.
 • Wytrzymałość. Wykorzystane najwyższej jakości materiały gwarantują długoletnie, bezpieczne funkcjonowanie.
 

Wentylatory pionowe

Kliknij poniżej i sprawdź konkretne modele oraz ich specyfikacje techniczną.

Mieszacz zapewnia ruch świeżego powietrza wokół zwierzęcia. Powietrze cyrkuluje wewnątrz budynku, co prowadzi do stabilizacji mikroklimatu. Dodatkowa zaletą jest mniejsza ilość much w okolicy krów.

Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu – 67 dB(A). 

Mieszacze powietrza do obory

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli mieszaczy powietrza. Kliknij poniżej i sprawdź, jeśli będziesz miał problem z wyborem, skontaktuj się, chętnie pomożemy. Sami tworzymy dodatkowe uchwyty, spawamy podstawki, używamy łańcuchy tak by wszystkie montaże były bezpieczne oraz profesjonalne.  Jeśli masz nietypową oborę lub chciałbyś powiesić wentylator w nietypowym miejscu to dobrze trafiłeś! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Działamy w całej Polsce!

Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.

Potrzebujesz więcej informacji lub doradztwa? Chętnie doradzimy.

tel. 25 792 38 43