Slider

Najwyższa jakość serwisu, aby Twoje urządzenia pozostawały w dobrej formie. Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo są dla nas najwyższym priorytetem, zarówno przy doradztwie, jak i naprawach. Jesteśmy elastyczni, ukierunkowani na klienta i optymalnie dopasowujemy się do potrzeb Twoich i Twojego urządzenia.

Każdy dzień jest pełen wyzwań. Abyś nadal mógł polegać na swoich urządzeniach, sprawdzimy jego stan techniczny. Dodatkowo wykonany atestację instalacji udojowych i schładzalników. Posiadamy rozbudowaną wiedzę, którą chętnie się dzielimy podczas takich spotkań.

Jeżeli sprawy przyjmą niekorzystny obrót, nasz serwis będzie Ci służył wsparciem. Serwis mobilny Technik pomaga przy awariach – przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Regularna kontrola i naprawy pozwolą zachować wysoką wartość i bezpieczeństwo Twojego urządzenia. Od optymalnego postępowania z urządzeniem poprzez doskonałą pielęgnację aż po fachową naprawę – z naszymi profesjonalnymi wskazówkami Twój robot, hala udojowa lub inne zakupione u nas urządzenie przez lata będzie w doskonałym stanie.

Kontakt do serwisu

Technik – 500 135 102

Lely – 500 400 567

mail: biuro@technik.wegrow.pl