Dzwoń 25 792 38 43
Darmowa dostawa!

Serwis

Co oferujemy?

Najwyższą jakość serwisu, aby Twoje urządzenia pozostawały w dobrej formie. Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo są dla nas najwyższym priorytetem, zarówno przy doradztwie, jak i naprawach. Jesteśmy elastyczni, ukierunkowani na klienta i optymalnie dopasowujemy się do potrzeb Twoich i Twojego urządzenia. Serwisujemy instalacje udojowe i wszystko co z tym związane, serwisujemy zgarniacze obornika, schładzalniki do mleka i wiele więcej, zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do serwisu

Technik – 500 135 102

Lely – 500 400 567

Serwis – jak działamy?

Każdy dzień jest pełen wyzwań. Abyś nadal mógł polegać na swoich urządzeniach, sprawdzimy jego stan techniczny. Dodatkowo wykonany atestację instalacji udojowych i schładzalników. Posiadamy rozbudowaną wiedzę, którą chętnie się dzielimy podczas takich spotkań. Jeżeli sprawy przyjmą niekorzystny obrót, nasz serwis będzie Ci służył wsparciem. Serwis mobilny Technik pomaga przy awariach – przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Zakup jedno, a serwis drugie…

Jesteśmy że ważniejsze od samego zakupu urządzenia jest jego serwis, dlatego przykładamy do tego wiele uwagi tak jak nasi klienci. Stale rozwijamy nasz serwis. Regularna kontrola i naprawy pozwolą zachować wysoką wartość i bezpieczeństwo Twojego urządzenia. Od optymalnego postępowania z urządzeniem poprzez doskonałą pielęgnację aż po fachową naprawę – z naszymi profesjonalnymi wskazówkami Twój robot, hala udojowa lub inne zakupione u nas urządzenie przez lata będzie w doskonałym stanie.

Call Now Button