Jesteśmy firmą, która od 10 lat obsługuje roboty udojowe Lely a od 25 lat rynek mleczarski. Działamy w całym kraju. Posiadamy pełne zaplecze serwisowe do modeli robotów udojowych Lely A3Next, A4 i A5.

Oferujemy montaż w Państwa gospodarstwie sprawnego i kompletnego robota udojowego Lely wraz z opieką po sprzedażową. Projektujemy i dostosowujemy budynek do potrzeb automatycznego doju. Posiadamy w ofercie również schładzalniki do mleka, bufory mleka, wstępne schładzanie, agregaty prądotwórcze, kurtyny, możliwość dostosowania Państwa schładzalnika do robota udojowego i wszystko co niezbędne do hodowli bydła.

Robot udojowy używany

Obserwując potrzeby rolników w Polsce, w tym naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty roboty udojowe używane. Cena jest niższa, jednak jakość i żywotność dzięki specjalnemu programowi serwisowemu, wcale nie spada. Roboty pochodzą z rynku wtórnego najczęściej z niemieckiego. Roczniki produkcji to 2011-2017r. Dajemy gwarancję. Termin realizacji 2-6 tygodni!!! Możliwe również modele A5. Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na temat wyposażenia, modelu, warunków telefonicznie.

Robot udojowy cena

Ceny robota udojowego zależnie od modelu oraz wyposażenia wahają się w cenie ok 270 tyś – 350 tyś netto wraz z montażem.

Robot udojowy Lely

Przykładowe wyposażenie robota oraz przykładowe elementy montażu:

  • Mata w podłodze

  • System Pura

  • Wiaderka separacyjne mleka

  • Respondery HR-LD – 60 szt.

  • Jeden rodzaj paszy – podłączenie do istniejącej i przedłużenie linni zadawania paszy

  • Bramka Texas

  • Transport, montaż, podłączenie do istniejącej instalacji: mlecznej, ciśnieniowej, elektrycznej, podciśnieniowej, oprogramowania T4C, myjącej itp.

  1. Umiejscowienie i zakotwienie jednostki udojowej (przy pomocy sprzętu gospodarstwa)

  2. Podłączenie jednostki do działającego Central Unit (bez instalacji trzeciego Central Unit)

  3. Podłączenie linii mlecznej, instalacji elektrycznej, sieci eternetowej, instalacji ciśnieniowej, instalacji podciśnieniowej, instalacji myjącej z niezbędnymi materiałami z wykorzystaniem istniejącej instalacji i korytek na przewody

  4. Podłączenie paszociągu na jeden rodzaj paszy z materiałami

  5. Uruchomienie robota (nie zawiera ewentualnych podzespołów, materiałów, które uniemożliwią prawidłowe funkcjonowanie montowanego robota)

  6. Dojazd, ustawienia i regulacja systemu

Potrzebujesz więcej informacji lub doradztwa? Chętnie doradzimy.

tel. 25 792 38 43

Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.