Strona główna Sklep Hodowla zwierząt Hodowla bydła Higiena udoju Higiena Doju Płyny do mycia dojarek, zbiorników

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Dodatkowe informacje

Płyny do mycia dojarek, zbiorników. Każdy producent mleka wie, że odpowiednia higiena i czystość instalacji udojowej to klucz do sukcesu. Regularne mycie i dezynfekowanie dojarki z niechcianych bakterii oraz mikro organizmów uratuje twoje stado wielu chorób czy zapaleń. Choć wymaga to czasu [read more] i nakładu sił, przełoży się to na wydajność oraz zdrowie twojego stada. Przełoży się na jakość pozyskiwanego przez Ciebie mleka, a przez to, końcowo na twoje przychody. W naszej ofercie znajdziesz bańki 5kg, 10kg, 25kg, 60kg, 100kg i więcej.

Płyn do mycia, a dezynfekcja

Niestety, ale jak z każdym produktem na rynku są pewne parametry na które warto zwrócić uwagę. Jest wielu producentów płynów na rynku. Mając tego świadomość nie chcieliśmy oferować naszym klientom byle pierwszego produktu. Dlatego od 1997 roku testujemy razem z naszymi klientami, które płyny sprawdzają się najlepiej i są przystępne cenowo. Rozumiemy możliwości każdego gospodarza, dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty tylko najlepszych producentów z różnych półek cenowych. Są to produkty najlepsze w swojej kategorii cenowej. Sprawdzone w codziennym użytkowaniu.

Produkt, który zadba o higienę

Warto zwrócić uwagę na rodzaje środków jakie zawiera płyn. Czy ma dodatkowe składniki wspomagające czyszczenie? Czy nie zmienia właściwości zależnie od warunków atmosferycznych? Jak reaguje w zimnych temperaturach? Jaki wpływ ma wilgoć? Dzięki np pewnym składnikom, produkt reaguje najlepiej od 90 stopni gorąca wody, co na nasze realia jest dość trudne do osiągnięcia. Na szczęście nie musisz tracić czasu, żeby poznać wszystkie ciekawostki. Oczywiście możesz się z nami skontaktować, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. My znając je, skomponowaliśmy najlepszą ofertę.

[/read]

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.