Filtr do mleka

Centrum Rolnictwa - internetowy sklep dla rolników.
Znajdziesz tutaj setki części do maszyn rolniczych oraz mnóstwo przydatnych aktykułów do Twojego gospodarstwa!

Dodatkowe informacje

Filtr do mleka

Filtr do mleka to ważny element każdej instalacji udojowej. Sprawia, że [read more] niechciane nieczystości nie dostają się do zbiornika. Dlatego to bardzo ważne, aby regularnie zmieniać filtr. Ważne również to by włókno filtra było odpowiedniej jakości i spełniało wymagane standardy.  Chroni nasze mleko od zanieczyszczeń, które mogłyby popsuć jego jakość. Na rynku jest wiele producentów, niestety nie wszystkie są producentami, którzy stają na wysokości zadania. Dlatego warto zwrócić uwagę na pewne szczegóły.

W naszej ofercie znajdziesz filtry wielu producentów, w wielu rozmiarach do każdej instalacji oraz w wielu ilościach. Ponieważ od zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli wybór i to w nie byle czym od ponad 25 lat razem z naszymi klientami testujemy najlepiej sprawdzające się produkty w pracy codziennej. [/read]

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.