Strona główna Sklep Zootechnika Części do dojarek Aparat udojowy do dojarki - części i kpl

Aparat udojowy do dojarki

Części aparatów udojowych.
Szybka wysyłka!
Zamów teraz, przesyłkę wyślemy już w poniedziałek!
Ubezpieczona przesyłka

Odpowiadamy za dostawę.

110 dni na zwrot

Bezpłatny zwrot przez 60 dni.

Duży wybór części

Ponad 14.000 produktów dla rolników.

Wyświetlanie 1–32 z 114 wyników

Dodatkowe informacje

Aparat udojowy to jedna z ważniejszych instalacji udojowych. To bardzo ważne by zadbać o jego poprawne działanie. Odpowiada za sterowanie systemem doju. Dzięki niemu zwierzę może zostać w mniej lub w bardziej odpowiedni sposób wydojone. Dlatego jego poprawne [read more]działanie to brak zapaleń i innych chorób wymion. Dobre działanie aparatu udojowego to też szybkie i wygodne dojenie. Jakość mleka to kolejny bardzo ważny dla nas czynnik. To tylko kilka z zalet. Od 25 lat naprawiamy i serwisujemy aparaty udojowego, dlatego w naszej ofercie znajdziesz części przetestowane przez tysiące rolników. Każdy kto jest producentem mleka, wie, że wszystko co krowa od nas uzyska, odda w cennych litrach mleka. Dlatego zachęcamy, aby przyjrzeć się bliżej działaniu i sprawności swoich sprzętów.

Aparat udojowy Westfalia

Jeśli poszukujesz części lub aparatów Westfalia, posiadamy takie na magazynie. Nie wszystkie elementy są wystawione w sklepie internetowym, dlatego śmiało możesz się z nami skontaktować, a prawdopodobieństwo, że będziemy mieć poszukiwaną przez Ciebie część jest wysokie. Choć części firmy Westfalia są coraz rzadziej spotykane na rynku, jednak dbamy o ich dostępność dla naszych klientów.

Aparat udojowy DeLaval

Najczęściej spotykane urządzenia, które są już legendą w naszym kraju. Dostęp do części jest ogólnodostępny i bardzo łatwy. Serwis tych aparatów, również nie jest wymagający. Jeśli więc stoisz przed wyborem zakupu nowego aparatu, zdecydowanie polecamy urządzenia tej marki. Posiadamy do nich pełny zasób elementów , oraz serwisujemy je w ramach gwarancji.

Aparat udojowy kompletny do dojarki Alfa Laval

Stara nazwa firmy DeLaval. Więc aparat Alfa Laval to dobrze znany np. Duovac. Posiadamy do niego wszystkie podzespoły, a także znajdziecie go w naszej ofercie. Warto zwrócić uwagę na stan naszych urządzeń, by zapewnić stadu jak najlepszą opiekę, a samemu cieszyć się najwyższą wydajnością. Jego cena zależnie od stanu, tego czy jest nowy czy używany oraz od wyposażenia to od 150 zł do nawet 1500 zł (nowy z kolektorem i całym wyposażeniem).

Aparat udojowy ma znaczny wpływ na wydajność

Automatyczny dój ma znaczny wpływ na dzisiejsze rolnictwo. Aby ograniczyć stracony czas oraz litry mleka, warto zadbać o regularny serwis aparatów udojowych. W naszej firmie Technik Centrum Rolnictwa robimy to dokładnie przy każdym przeglądzie i ateście. Mamy świadomość, że przerwanie dojenia nawet na chwilę przez awarię, może nieść wiele strat. Dlatego przeglądy wykonujemy skrupulatnie, korzystając z certyfikowanych urządzeń do mierzenia wydajności. Na rynku możesz znaleźć wiele ogłoszeń z ofertami napraw aparatów udojowych. U nas koszt naprawy aparatu to 150 zł. Wymieniamy wszystkie zużyte podzespoły na nowe i oryginalne, badamy działanie urządzenia i odsyłamy całkowicie zregenerowany aparata z nową gwarancją. Aparaty możemy przystosować również pod dojarki dla kóz. Ustawiamy też pulsator i wymieniamy zużyte gumy i uszczelki. Jeśli masz problem z aparatem, zadzwoń do nas o pomoc, chętnie doradzimy i wyjaśnimy jak możesz go rozwiązać.
[/read]

Rolniczy sklep internetowy
Rolniczy sklep internetowy
skrojony na miarę twoich potrzeb

Jesteś producentem mleka? To sklep, który został stworzony z myślą o tobie. Posiadamy szeroki asortyment części do systemów udojowych oraz środki utrzymania czystości, higieny i niezbędne wyposażenie.

Oferta dla rolników Centrum Rolnictwa
Usługi dla rolników
dostępne na terenie całego kraju

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stać się liderem w branży rolniczej. Od projektu, przez doradztwo, aż do montażu i serwisu. TAK - naszych serwisantów możesz zostawić samych, o nic się nie martwiąc. Niezawodność, szybkość i pewność siebie, to cechy, które zyskaliśmy przez wiele lat.