fbpx

Instalacje udojowe

Slider

Poznaj nasze rozwiązania. Z nami to możliwe!

Nowoczesne technologie coraz prężniej wkraczają w branżę rolniczą. Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są również w mleczarstwie, dostosowując się do wymagań współczesnego, nowoczesnego rolnictwa.

Dojarki rurociągowe wykorzystywane są w celu mechanicznego pozyskiwania mleka. Z powodzeniem mogą być stosowane w gospodarstwach, w których minimalna liczba krów wynosi 10. Gwarantują w nich szybki, efektywny oraz bezproblemowy wydój. Inwestycja w dojarki nie jest kosztowna, a więc nie wymaga dużych nakładów finansowych. Warto natomiast zadbać o modernizację obory i stopniowo wymienić urządzenia na bardziej nowoczesne.

Technik Centrum Rolnictwa oferuje kompletne systemy dojarek i hal udojowych, które sprawdzają się w wydoju małych i dużych stad. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technicznych to inwestycja, która z pewnością się opłaci. Stosując nowoczesne instalacje udojowe, można zwiększyć wydajność krów, zapewnić wysoką jakość mleka oraz zagwarantować zwierzętom bezpieczeństwo. Dojarki rurociągowe i hale udojowe zapewniają higieniczny transport mleka: od krowy do schładzalnika, bez utraty jego jakości.

Instalacje udojowe umożliwiają uzyskanie mleka o najlepszej jakości higienicznej. Ze względu na profesjonalne dopasowanie do siebie elementów konstrukcyjnych, dojarki rurociągowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Komponenty i urządzenia takie jak aparaty, pompa podciśnienia i jednostka końcowa są dobrane tak, aby zapewnić optymalne parametry instalacji.

Oferta obejmuje transport oraz montaż dojarki w jeden dzień (Instalacja do 70 m), Hala Udojowa w 14 dni. Na wszystkie instalowane przez nas maszyny udzielamy gwarancji. Zapewniamy także wsparcie po jej wygaśnięciu. Zależy nam na tym, aby nasze dojarki i hale usprawniały pracę w Państwa gospodarstwie. Jesteśmy więc do dyspozycji, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.

Poza nowymi produktami proponujemy szeroki asortyment dojarek używanych, na które udzielamy rocznej gwarancji.

Zachęcamy do zakupu nowoczesnej dojarki rurociągowej i hali udojowej!

Co oferujemy?

Jako czołowy dostawca wyposażenia udojowego oferujemy najwyższej jakości produkty tak aby spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby związane z udojem krów.

Oferuje profesjonalne rozwiązania takie jak Rybia Ość, Bok w Bok czy Karuzela.

Instalacje Udojowe dostępne są w różnych wariantach dostosowanych do indywidualnych warunków gospodarstwa:

Instalacja Podstawowa Basic – jest to idealne rozwiązanie dla większości gospodarstw rodzinnych, które planują modernizację lub wprowadzenie profesjonalnego i nowoczesnego systemu udojowego. Wesrsja podstawowa ta oparta jest o konstrukcję wykonaną ze stali cynkowanej ogniowo. Instalacja mleczna KO, Jednostka końcowa, pompa podciśnienia i aparaty nowe i używane.

Instalacja w wersji standard – jest to idealne rozwiązanie dla dużych gospodarstw powyżej 80 krów, które każdego dnia muszą doić bardzo sprawnie i efektywnie. Konstrukcja wykonana ze stali cynkowanej ogniowo, z aparatami elektronicznymi, pomiarem mleka i samościągaczami

Istalacja wersja premium – konstrukcja wykonana z rur kwasoodpornych, pomiar aktywności, wykrywanie rui, pełna kontrola nad stadem oparta na najnowoczęśniejszych rozwiązaniach

Części hala, dojarka

Co otrzymasz?

Na wyposażeniu każdej hali znajdują się:
– konstrukcja stalowa;
– stanowiska udojowe;
– instalacja podciśnieniowa i mleczna;
– aparaty udojowe
– systemy automatycznego mycia.

Najważniejsze plusy:
– prostota;
– wydajność;
– wytrzymałość
– efektywność kosztowa;
– szybki montaż;
– serwis 24h;

Co jesteśmy w stanie dostosować:
– indywidualny poziom wyposażenia dostosowany do Państwa potrzeb;
– szkolenia oraz wsparcie techniczne w wykonaniu ekspertów z Polski i zagranicy;
– specjalistyczne doradztwo;
– lata naszych doświadczeń;
– niskie koszty serwisu

  • Finasnowanie

Zadzwoń, dowiedz się więcej i umów się na wizytę naszego doradcy – 25 792 38 43

Call Now ButtonZadzwoń po więcej informacji >