Wyposażenie obór

wpis w: Systemy udojowe | 0

Stojąc w miejscu, tak naprawdę się cofasz.

Zmierzając za oczekiwaniami klientów montujemy coraz nowocześniejsze instalacje udojowe, zgarniacze obornika i inne urządzenia. Staramy się zachowywać jak najwyższą jakość jednocześnie dbając o korzystną cenę oferowanego produktu.

hala rybia osc

Zakładając, że oferowane produkty w większości wypadku zamawiane są pod określone klienta, staramy się wypełniać zlecenia jak najszybciej.

Kompleksowo wyposażamy obiekty inwentarskie w dojarki rurociągowe lub hale udojowe z różnym stopniem automatyzacji doju, zgarniacze obornika, schładzalniki mleka, systemy zadawania paszy, przegrody stanowiskowe, maty legowiskowe, poidła, świetliki, ocieplenie itd. Współpracujemy z wieloma mleczarniami OSM Garwolin, Elbląska Spółdzielnia Mleczarska i wiele innych. Zaspakajamy potrzeby wszystkich klientów także poprzez korzystne systemy kredytowe (m.in. kredyty preferencyjne) , wnioski o dofinansowanie z UE i inne formy finansowania

Motto zapisane w tytule tego działu doskonale odzwierciedla nasze dążenia.

 

Tylko oferując najlepsze technologie w rozsądnych cenach możemy rozwijać siebie jako firme i gospodarstwa rolne współpracujące z nami. Dzięki temu w lamus schodzą takie rozwiązania jak dojarka konwiowa i możemy się cieszyć coraz większym komfortem pracy.


 • Zajmujemy się:
  – dostawą urządzeń spełniających wymagania klientów 
  – pozyskiwaniem korzystnych metod finansowania zakupu
  – odkupem użytkowanych schładzalników
  – serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym NON STOP
  – doposażeniem zbiornika w wymienniki ciepła

  Zapewniamy:
  – najwyższą jakość
  – najlepszą obsługę
  – największą ofertę
  – najkorzystniejsze raty od 0%
  – najszybszy serwis
  – błyskawiczny montaż
  – zadowolenie z zakupu