Plan założenia Technik Centrum Rolnictwa powstał w sierpniu 1997 roku, gdy grupa osób z bogatym doświadczeniem w dystrybucji i serwisie urządzeń udojowych wpadła na pomysł utworzenia firmy mającej na celu poruszenie skostniałego rynku rolnego. Zaledwie w ciągu miesiąca firma Technik Centrum Rolnictwa była gotowa do działania

Pierwszy schładzalnik dostarczyliśmy w październiku 1997 roku. Obecnie realizujemy setki zamówień na schładzalniki do mleka, dojarki rurociągowe, maszyny rolnicze, roboty udojowe, a ostatnio hale namiotowe do magazynowania i hodowli w najdalszych zakątkach Polski.

U S Ł U G I

Technik Centrum Rolnictwa jest firmą oferującą usługi wysokiej jakości skupiające się na innowacjach ułatwiających pracę w gospodarstwie rolnym. Pragniemy, aby ceny, nie obniżając przy tym jakości usług, były jak najkorzystniejsze dla naszych klientów i odzwierciedlały realną wartość. W Technik Centrum Rolnictwa korzystamy z najnowocześniejszych technologii pozwalających zapewnić najwyższą jakość usług za przystępną cenę. Technik Centrum Rolnictwa korzysta z możliwie najbardziej uproszczonego modelu prac serwisowych, gdzie klient może przed dojazdem serwisanta dowiedzieć się jakie są stawki za wykonanie działania. Pracujemy 7 dni w tygodniu, więc klienci mogą być pewni, że usuniemy awarię systemu udojowego na czas

SIATKA ODDZIAŁÓW MOBLINYCH I PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Centrala naszej firmy mieści się w Węgrowie. Jest to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy, o powierzchni 1000 m², przygotowany logistycznie do obsługi Klientów z terenu całego kraju. Dzięki utrzymywaniu stanów magazynowych na poziomie 2 000 pozycji magazynowych gwarantujemy Klientom szybką realizację zamówień.

Biorąc pod uwagę nasz bogaty asortyment oraz pragnąc utrzymać wysoki standard obsługi w ramach Działu Handlowego wprowadziliśmy podział na grupy tematyczne. Do dyspozycji Klientów są zespoły kompetentnych doradców technicznych służących fachową poradą i pomocą przy wyborze towarów w ramach następujących działów:

Dział Lely Center
Dział Schładzalników i Dojarek rurociągowych
Dział Ciągników i Maszyn Rolniczych
Dział Hal Namiotowych
Dział Pasz, Koncentratów i Środków produkcji rolnej
Dział Jałówek Hodowlanych
Dział Serwisu i Części Zamiennych

Podział na zespoły umożliwia precyzyjne określanie zadań, a ich konsekwentna realizacja zapewnia harmonijną współpracę, zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach z naszymi Partnerami Handlowymi.

Firma Technik Centrum Rolnictwa prowadzi dalsze negocjacje, których celem jest stałe rozszerzanie siatki przedstawicieli handlowych i oddziałów. Obecnie Technik Centrum Rolnictwa oferuje produkty i usługi w 3 oddziałach za pomocą 8 mobilnych przedstawicieli handlowych. Sieć dystrybucji stale się rozwija i dodawane są nowe miasta docelowe

L U D Z I E

W Technik Centrum Rolnictwa wierzymy, że jakość świadczonych usług zależy od ludzi. Załoga Technik Centrum Rolnictwa w terenie, jak i w oddziałach realizuje wspólne przedsięwzięcie z ogromnym zaangażowaniem. Pracownicy Technik Centrum Rolnictwa kierują się zawsze przestrzeganiem wysokiego poziomu profesjonalizmu opartego na doskonałej współpracy zespołu. Obecnie nasze firma zatrudnia oddanych pracowników z wielu regionów Polski w liczbie 25 osób.

Zapraszamy do współpracy!

Oddział w Pasłęku

Jesteśmy oddziałem mieszczącym się w województwie warmińsko-mazurskim, w miejscowości Pasłęk k/Elbląga. Odział istnieje od początku 2008 roku i systematycznie dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku. Dowodem na to jest poszerzenie naszej oferty o produkty LELY (zautomatyzowanego systemu doju), oraz ciągników rolniczych KUBOTA.
W dalszym ciągu rozwijamy kadrę pracowniczą. Na dzień dzisiejszy nasz zespół liczy 6 osób. Naszymi atutami jest praca zespołowa i indywidualne podejście do klienta.
Jesteśmy dla Was. Rozwijamy się dla Was.

Wspólna praca zaowocuje korzyściami na przyszłość.
Pozdrawiamy.

Zespół z Pasłęka.

Oddział w Krasnymstawie

Oddział LELY CENTER W KRASNYSTAWIE Technik Centrum Rolnictwa ma swoja siedzibę w Zażółkiew 2B powstał w 2012 roku. Lokalizacja firmy znajduje się nieopodal mleczarni Krasnystaw , co ułatwia zlokalizowanie naszej siedziby. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów oraz pomoc rolnikom w modernizacji oraz unowocześnianiu swoich gospodarstw rolnych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników ,możemy doradzić niemal w każdej dziedzinie rolnictwa .Zajmujemy się wyposażaniem obór , sprzedażą maszyn rolniczych oraz dbamy o higienę doju jak i żywienie bydła, sprowadzamy również jałówki hodowlane z Czech . Naszą mocną strona są roboty udojowe Lely co wprowadziło innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie doju ,zmniejszając w ten sposób nakład pracy człowieka. Głównym atutem jest szybki i sprawny serwis 24 h . Kluczem do naszego sukcesu jest satysfakcja klientów naszej firmy pomoc oraz doradztwo wykwalifikowanej kadry.