Oferta

wpis w: Bez kategorii | 0

Serdecznie witamy na naszej stronie!

Szukając nowych rozwiązań dla waszego gospodarstwa, musicie Państwo nawiązywać współpracę z nowymi, w pełni profesjonalnymi firmami. Ważna w takim wypadku jest współpraca na każdej płaszczyźnie. Kontakt telefoniczny, mailowy, realne terminy realizacji, dostępność części zamiennych i stabilność firmy, pozwala z przyszłością patrzeć na kolejne lata właściwego funkcjonowania!

My to właśnie zapewniamy!

Firma Technik rozpoczęła swoją działalność od produkcji urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w drobiarstwie.

OFERTA

 

     W 1999r. rozpoczęliśmy naszą współpracę w producentami mleka oferując nowe i używane schładzalniki do mleka. Z czasem do naszej oferty dołączyły dojarki, zgarniacze obornika. Rozszerzyliśmy swoją ofertę na ciągniki John Deere, Farmer, wozy paszowe RMH i produkty innych firm. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama schładzalników zarówno nowych jak i używanych. Obecnie od ręki możemy zaoferować około 70 różnych schładzalników używanych i pełną gamę nowych (Dari Kool, Eurotanks, Krosno). Oferujemy także wymienniki ciepła. Zamiana, raty, pełny serwis. Oferujemy produkty firmy Fabdec, Flaco i innych producentów zgodnie z życzeniem klienta. Jednodniowe montaże standardowych projektów nie są dla nas problemem. Jesteśmy szybcy, bezawaryjni i skuteczni. W roku 2008 zamontowaliśmy przeszło 150 instalacji udojowych, obecnie liczba ta przekracza 100 instalacji rocznie.

   Nasi profesjonalni monterzy zawsze służą pomocą, gdy nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania. Serwis nie bacząc na koszty, stara się jak najlepiej obsłużyć ewentualne awarie. Podążając za nowoczesnością obecnie zakładamy objęte 3 letnią gwarancją, ocynkowane zgarniacze obornika polskiej produkcji, do obór uwięziowych i wolno stanowiskowych. Nie szczędzimy sił ani środków, żeby nasze usługi w tej dziedzinie były coraz lepsze, dla coraz bardziej profesjonalnych hodowców.

ZAPEWNIANY OGÓLNOPOLSKI SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY! 

 

Odwiedź nas:

ul T. Kościuszki 104B       ul Bohaterów Westerplatte 41        Zażółkiew 2B
  07-100 Węgrów                     14-400 Pasłęk                22-300 Krasnystaw


JAKOŚĆ ZAPEWNIA TECHNIK