Szukamy do pracy!

Technik Centrum Rolnictwa zatrudni pracownika na stanowisku serwisant urządzeń chłodniczych (schładzalniki do mleka) i urządzeń udojowych

Zadania:

Obsługa, konserwacja, montaż oraz czynności kontrolno-pomiarowe dla eksploatowanych urządzeń i instalacji.
Obsługa, konserwacja, naprawy, montaż instalacji chłodniczych, klimatyzacji i instalacji udojowych
Obsługa i serwisowanie automatyki sterowniczej i układów zasilania w instalacjach udojowych i chłodniczych

Wymagania:

Wykształcenie wymagane - średnie techniczne,
Uprawnienia eksploatacyjne Grupy 1 do 1kV,
Uprawnienia do obrotu substancjami kontrolowanymi (tzw. F-Gazy) mile widziane,
Doświadczenie w obsłudze instalacji chłodniczych i klimatyzacji,
Prawo jazdy kat. B.
Komunikatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań,
Dobre warunki pracy, ubezpieczenie NNW,
Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy d.lukaski@technik.wegrow.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Z.E. Technik PUH Paweł Wiśniewski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Z.E. Technik PUH Paweł Wiśniewski, ul. Kościuszki 104B, 07-100 Węgrów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.