Oferta pracy Krasnystaw – sprzedaż maszyn i urządzeń Lely

wpis w: Bez kategorii | 0

Oferta pracy Krasnystaw

Poszukujemy handlowca do sprzedaży urządzeń marki Lely. Jesteśmy prężną rodzinną firmą. Oferujemy wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne produkty. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. Poszukujemy do naszego oddziału w Krasnymstawie pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży robotów udojowych i wyposażenia mleczarstwa marki Lely.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nr ref. 1/LUB/16

Miejsce pracy: Województwo Lubelskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dobrej atmosferze (umowa o pracę)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • dużą samodzielność w działaniu
  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • pracę w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży rolniczej
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnim

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż robotów udojowych marki Lely na powierzonym terenie działania
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywne zdobywanie nowych klientów
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza potrzeb i trendów rynkowych

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.