Miniładowarki Giant

wpis w: Ciągniki rolnicze | 0

Giant ładowarki teleskopowe ładowarka kołowa tobroco chemirol mogilno ładowarka teleskopowa


Tobroco jest producentem ładowarek kołowych marki GiANT oraz doglebowych aplikatorów gnojowicy.

Ładowarki kołowe GiANT są zaprojektowane i wykonywane przez nas w naszych fabrykach w Oisterwijk. Z zespołem 95 entuzjastycznych pracowników, budujemy około 1400 ładowarek przegubowych rocznie. W swojej ofercie aktuanie mamy 25 modeli ładowarek przegubowych oraz 1 model ładowarki teleskopowej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bardzo rozbudowaną ofertą, w której odnajdą Państwo ładowarki GIANT do wszelkich zastosowań. Wyrażamy przekonanie, iż ładowarka kołowa zakupiona w Technik Centrum Rolnictwa kompletnie spełni Państwa oczekiwania.


Ładowarka teleskopowa GIANT dostępna w ofercie naszej firmy, produkowana i projektowana jest w holenderskim mieście Oisterwijk. Na etapie projektowania ładowarki kołowej wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie, które pozwala inżynierom już w tej wczesnej fazie usunąć wszelkie błędy czy też wady. W efekcie ładowarki Giant cechują się całkowitą niezawodnością, świetną efektywnością pracy a przy tym idealnym spełnianiem zadań, do których zostały stworzone. Jeśli interesuje Państwa ładowarka teleskopowa, u nas przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór maszyn o odmiennych cechach i wykorzystaniu. Znajdują one zastosowanie w różnych regionach świata oraz odmiennych zakładach przemysłowych i firmach z różnych branż. Cechą jaką posiada każda ładowarka kołowa to przede wszystkim doskonała jakość potwierdzona przez cenionego producenta. Wybraliśmy do naszej oferty zarówno małe ładowarki Giant o niskiej mocy jak i ładowarki teleskopowe o sporych rozmiarach, wydajnych silnikach, oferujących znaczące prędkości. Ich projekty powstały z myślą o osiągnięciu najwyższych parametrów na przykład w zakresie siły pociągowej jaką powinna posiadać dana ładowarka teleskopowa czy też podniesienia momentu wywracającego, przy czym nie zapomniano o maksymalnym bezpieczeństwie oraz wygodzie pracy. Ładowarka kołowa tego cenionego producenta jest zarazem komfortowa, bezpieczna, a praca z nią jest bardzo efektywna.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszych propozycji, wśród których znajdują się ładowarki Giant o bardzo różnorodnym przeznaczeniu. Wierzymy, iż proponowana przez nas znakomitej jakości ładowarka kołowa będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby.