Lely to jedyna firma na świecie oferująca w branży rolniczej pełny zakres produktów i usług, od maszyn do zbioru pasz po zautomatyzowane systemy żywienia, urządzenia do czyszczenia pomieszczeń inwentarskich i roboty udojowe. Pracujemy również nad rozwiązaniami zapewniającymi neutralność energetyczną w sektorze mleczarskim. Od wielu lat Lely jest niekwestionowanym liderem na rynku produktów i usług związanych ze zautomatyzowanymi systemami doju. Sprzedawane przez nas maszyny do zbioru pasz są uznawane za sprzęt wysokiej klasy, a dzięki wiedzy zebranej w ciągu 60 lat działalności  możemy pochwalić się bezkonkurencyjną pozycją na rynku rolniczym.

logo lely

Lely działa  w ponad 60 krajach i zatrudnia około 2000 pracowników. Nasz roczny obrót wynosi w przybliżeniu 565 milionów euro.

Wydatki na prace badawczo-rozwojowe pochłaniają 6% wartości sprzedaży naszych produktów.

Zapewnienie rozwoju  Lely poprzez opracowywanie i sprzedaż nowatorskich produktów i usług najwyższej jakości, które możemy oferować w konkurencyjnych cenach.

Założona w 1948 roku firma Lely, podejmuje wszelkie możliwe starania, aby zapewnić swoim klientom pewną przyszłość, wysokie zyski oraz zadowolenie z pracy.

Inspirujemy do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które pomagają naszym klientom konkurować w zrównoważonej produkcji mleka, zbiorach pasz oraz zaopatrzeniu w energię.

 

 

lelyy

Kluczowe wartości Lely:

 

 

 

 

 

-Innowacje

 

 

 

 

 

 

 

 

-rozwój zawodowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-poszanowanie

 

 

 

 

 

 

 -uczciwość

 

 

 

 

 

-Pasja

 

 

 

 

Myślimy poza schematem, szukając okazji do wdrożenia innowacji, naszym celem jest pozytywne kształtowanie przyszłości dla lepszego jutra ludzi i zwierząt.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że możemy się rozwijać tylko wtedy, gdy rozwijać się będą nasi pracownicy, dlatego zachęcamy ich do rozwoju zawodowego i osobistego oraz wspieramy ich w tym procesie.

 

 

 Dobrobyt ludzi i dobrostan zwierząt, jak również stan środowiska naturalnego leżą nam na sercu. Wciąż szukamy bardziej zrównoważonych alternatyw.

 

 

Dokładamy wszelkich starań aby spełniać nasze obietnice; mówimy co robimy, robimy to co mówimy.

 

 

To co robimy jest naszą pasją – sercem i umysłem angażujemy się w tworzenie przyszłości rolnictwa.

 

 

lelyyy

technik