Lely Nautilus

wpis w: Lely Nautilus | 0

Lely Nautilus schładzalnik do mleka

Schładzalniki do mleka Nautilus są specjalnie przeznaczone do stosowania w połączeniu ze zrobotyzowanym systemem doju Lely Astronaut. Schładzalniki te są niezawodne, łatwe w myciu i ekonomiczne w użyciu. Przede wszystkim dają one najlepsze rozwiązanie dla łatwej kontroli i sprawdzenia całego procesu doju od magazynowania i chłodzenia mleka, a wszystko to w jednym zintegrowanym systemie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

 

Chłodzenie już od pierwszej kropli

Schładzalniki do mleka Lely Nautilus to gwarancja zaawansowanej niezawodności i higieny, które są kluczowymi czynnikami przy produkcji wysokiej jakości mleka. Lely Nautilus jest specjalnie zaprojektowany do stosowania w połączeniu ze zrobotyzowanym systemem doju Lely Astronaut.

 

Bezkompromisowa jakość

Żadnych kompromisów, proces chłodzenia zaczyna się w chwili, gdy pierwsza kropla mleka spada do schładzalnika, gdyż istnieje funkcja zapobiegająca tworzeniu się lodu. Zdolność chłodzenia zbiornika Lely jest dostosowania do ilości mleka w schładzalniku. Oczywiste jest również, że do produkcji tych schładzalników użyte zostały tylko najlepsze materiały. Obracające się głowice o 360° są unikalne i najlepsze z dostępnych na rynku. Jako że firma Lely dba o środowisko naturalne, w swoim systemie chłodniczym używa najlepszego z dostępnych gazu chłodniczego – R134. Ze względu na spawanie części, żywotność parownika jest dłuższa, a przepływ gazu chłodzącego zoptymalizowany. Co więcej, niskie zużycie energii elektrycznej i wody sprawia, że zbiornik Nautilus jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji.

 

Całkowicie pod kontrolą

Zbiornik Nautilus ma tylko jeden, prosty w użyciu system kontroli. Jednostka sterująca reguluje i monitoruje mycie i chłodzenie zbiornika Nautilus. Można nadzorować jakość mleka bezpośrednio z telefonu komórkowego. Ponadto, jako że zbiornik ten jest zintegrowany z programem zarządzania Lely T4C, przechowuje dane dotyczące temperatury chłodzenia i mycia w celu późniejszej kontroli.