Ładowacz z którego będziesz dumny

Zawsze z Tobą, na każdym etapie pracy, do końca każdego dnia roboczego. Ta niesamowita duma i satysfakcja - to bezkonkurencyjne uczucie z Quicke .

Twoja siła

Dostarczyć moc to jedna rzecz. Zoptymalizować
wykorzystanie mocy w czasie korzystania z różnych
funkcji to zupełnie inna sprawa..

Właśnie wtedy możesz zauważyć doskonałą wydajność pracy i w pełni wykorzystać potencjał Twojego ciągnika – codziennie, rok po roku. Dlatego stale udoskonalamy swoje produkty, co daje najbardziej wszechstronne wykorzystanie mocy oraz liczne korzyści. Satysfakcja
po przepracowanym dniu. Wysoka jakość, która staje się oczywista wraz każdym rokiem. Po prostu moc, która się opłaca i trwa dłużej – to ważna część poczucia satysfakcji z Quicke.

Wydajność dzięki konstrukcji

Corocznie Quicke poświęca tysiące godzin na projektowanie wszystkiego od sworzni po ramiona ładowaczy. Naszym jasno określonym celem jest stworzenie rozwiązań, które poprawią wydajność pracy, bezpieczeństwo i ergonomię.

Nagrodą jest pozytywny odzew użytkowników na całym świecie. To pozwala nam sądzić, iż żaden inny ładowacz nie jest lepiej przemyślany i lepiej przetestowany. To jest poziom, który chcemy utrzymać i wzmacniać, tak aby Quicke zawsze był Twoim pierwszym wyborem. Twoje wyzwania są naszymi wyzwaniami. Dopóki Ty nie jesteś zadowolony, my także nie jesteśmy. To dlatego, dla nas, konstrukcja to coś więcej niż tylko kształt.

Wyjątkowa precyzja dla wyjątkowego użytkownika

Ułatwiaj sobie pracę, oszczędzaj czas, zwiększaj komfort i bezpieczeństwo. Te czynniki były siłą napędową w ponad 50 letniej historii Quicke.

Nieustające wysiłki, aby stworzyć idealny ładowacz dla Ciebie i Twoich kolegów z innych stron świata. To wraz z (a nawet przed) gwałtownym rozwojem zaawansowanych technicznie ciągników wyposażonych w mocne silniki. Jak dobrze osiągnęliśmy cel ? Jedna rzecz jest pewna, nigdzie na świecie nie znajdziecie ładowacza z tyloma sprytnymi rozwiązaniami i nowinkami technicznymi jak Quicke. Ładowacz czołowy wyposażony standardowo w nowatorskie rozwiązania. Gdzie każdy szczegół jest dobrze przemyślany, aby dać jak najwięcej korzyści. Dać korzyści Tobie, Twojemu ciągnikowi oraz twojemu gospodarstwu

Coraz bliżej perfekcji

Jako właściciel Quicke, nie tylko stajesz się posiadaczem najlepszego na świecie ładowacza czołowego, ale otrzymujesz również najlepszy na świecie poziom niezawodności. Zakup to nie koniec naszego zobowiązania w stosunku do Ciebie - to tylko początek.

Ładowacze czołowe Quicke muszą wykonywać pracę jak najlepiej przez długi okres czasu, a to jest łatwiejsze, jeśli w pobliżu wykonywanych prac znajduje się serwis, części zamienne i wsparcie wiedzą. Dlatego właśnie mamy zbudowaną globalną organizację z kompleksową siecią usług. To oznacza, że masz dostęp do szybkiego serwisu w miejscu w którym się znajdujesz. Możesz być pewnien, że nasze usługi i wsparcie rozwija się na podstawie tych samych wysokich ambicji jak nasze prdukty – zawszedąży do 100 procentowego zadowolenia klienta!

Q Lock – hydrauliczne odpinanie osprzętu

Prosta i komfortowa wymiana osprzętu bez opuszczania fotela.Hydrauliczne zapinanie/odpinanie osprzętu, Q Lock, jest zintegrowane z 3-cią funkcją. Wszystkim steruje zawór Q Compact, dzięki czemu siedząc w fotelu operatora możesz zmieniać osprzęt lub korzystać z 3-ciej funkcji. Czyż nie jest to proste i wygodne?

3-cia i 4-ta funkcja hydrauliczna

Dodatkowe funkcje, które pozwalają Ci korzystać z osprzętu wyposażonego w funkcję chwytającą. Odpinanie osprzętu możesz wykonać tylko z jednej strony - lewej. Masz tam dostęp do dźwigni oraz do złączek. Rozdzielacz główny, Q Compact Valve, wyposażony jest w funkcję likwidacji ciśnienia, która pomaga w podpinaniu złączek hydraulicznych.

Amortyzacja SoftDrive

Z SoftDrive chroniony jest nie tylko Twój ładunek ale również Twój osprzęt, ładowacz i ciągnik. Tłumienie drgań sprawia, że łatwiej jest manewrować ładowaczem i ciągnikiem. SoftDrive działa jak przeciwwagi-przy zmianie zadań pracy, np. bronowanie i orka. Po ciężkim dniu pracy, zauważysz również ergonomiczne korzyści - Soft Drive jest dobrą inwestycją w komfort pracy.

Szybkosprzęg Multi-coupler

Najprostszy i najszybszy sposób podłączenia wszystkich węży hydraulicznych do ładowacza. Jest to wygodne narzędzie, które pomoże podłączyć wszystkie węże hydrauliczne do ładowacza w jednej prostej operacji. Eliminuje błędny w połączeniu węży, ciśnienie w przewodach lub wyciek oleju.

Selecto Fix

Szybkie, łatwe i wygodne podłączenie przewodów hydraulicznych osprzętu. Selecto Fix działa na takiej samej zasadzie jak MultiCoupler. Podłączenie przewodów trwa bardzo krótko. Powierzchnia bloku łączącego jest łatwe do czyszczenia, zmniejszając tym samym ryzyko przedostawania sie brudu do układu hydraulicznego ciągnika.