Global-kontakt

wpis w: Bez kategorii | 0

Biuro Obsługi Klienta
25 792 38 43
biuro@technik.wegrow.pl

Technik Centrum Rolnictwa
ul. T. Kościuszki 104B
07-100 Węgrów
NIP 824-101-07-54

 

Formularz kontaktowy >

 


 

Składanie zamówień:
fax. 25 792 38 43

Dział marketingu i ciągników Kubota
519 804 107
d.lukaski@technik.wegrow.pl

Serwis centralny
500 135 102
serwis@technik.wegrow.pl

Serwis Lely (mazowieckie, lubelskie)
500 400 567
pchodakowski@weg.lelycenter.com

500367585
gkrolak@weg.lelyceter.com

Magazyn /Windykacja
500 135 102
s.lukaski@technik.wegrow.pl

Dział sprzedaży:

500 135 101
509 732 200
517 357 307
512 490 530

jałówki:
502743800
biuro@technik.wegrow.pl

sprzedaż obwoźna:

505 114 802


Lista przedstawicieli

1. Region centralny (mazowieckie, podlaskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)
ul Kościuszki 104B
07-100 Węgrów
25 792 38 43


sales menager Lely(mazowieckie,lubelskie, pokarpackie)

pawel.wisniewski@technik.wegrow.pl

Paulina Mikiel
specjalista d/s sprzedaży schładzalników
500 135 101
p.mikiel@technik.wegrow.pl

Dariusz Konik
specjalista d/s sprzedaży
Vector, hale udojowe, zgarniacze obornika
509 732 200
d.konik@technik.wegrow.pl

Karol Skóra
specjalista d/s sprzedaży
hal tunelowych, wyposażenie Lely
517 357 307
k.skora@technik.wegrow.pl

Dominik Sobolewski
specjalista d/s sprzedaży maszyn rolniczych
512 490 530
d.sobolewski@technik.wegrow.pl

 

 



2. Regiony północny
(warmińsko mazurskie, kujawsko pomorskie, pomorskie i zachodnio pomorskie)
ul. Bankowa 25
14-400 Pasłęk
55 629 32 08

 

 

Grzegorz Pietrucha
specjalista d/s sprzedaży Lely
509 591 899
g.pietrucha@technik.wegrow.pl

Marzena Kamola
biuro obsługi klienta
paslek@technik.wegrow.pl

Szymon Piórkowski
specjalista d/s sprzedaży Kubota
884 823 694
s.piorkowski@technik.wegrow.pl

Cezary Pałka
serwisant
519 168 801

 

 


3. Region południowy (lubelskie podkarpackie świetokrzyskie i małopolskie)
Zażółkiew 2B
22-300 Krasnystaw
82 545 15 57

ul. Okrzei 121
22-300 Krasnystaw
www.onet.pl

Dawid Winiarczyk
Menadżer oddziału
504 398 555
d.winiarczyk@technik.wegrow.pl

Kinga Nizioł
specjalista d/s sprzedaży
517 498 450
k.niziol@technik.wegrow.pl

 

Dawid Winiarczyk
serwis Lely (lubelskie)
512 905 189
d.winiarczyk@technik.wegrow.pl

Stanisław Misiołek
specjalista d/s sprzedaży jałówek
505 350 540
s.misiolek@technik.wegrow.pl


vanseler
519 077 709