Dlaczego my?

Chociaż gospodarstwa różnią się wielkością stad, posiadanymi budynkami i personelem obsługującym, Technik Węgrów oferuje optymalne rozwiązania dla wszystkich dzięki innowacyjnym wariantom dojarek rurociągowych i hal udojowych zarówno nowych jak i używanych. Przecież każde gospodarstwo dba o wysoki komfort ludzi i zwierząt oraz o uzyskanie wysokiej wydajności mleka od krowy z równoczesnym minimalizowaniem kosztów.

Jednodniowe montaże standardowych projektów nie są dla nas problemem. Jesteśmy szybcy i skuteczni. Zamontowaliśmy już ponad 700 instalacji udojowych - takie doświadczenie jest nieocenione. Dojarka rurociągowa czy hala udojowa? To dla nas żaden problem. Jakość ciągle jest dla nas najważniejsza.

Dojarki rurociągowe

Firma Technik jest liderem w branży montażu dojarek rurociągowych. Zakładamy miesięcznie kilkanaście instalacji udojowych w różnych rejonach kraju. Naszym wyzwaniem jest poprawienie warunków pracy, higieny doju i uzyskanie wysokiej wydajności mlecznej. Cel ten realizujemy poprzez dobranie odpowiednich urządzeń do potrzeb klienta i najwyższą jakość. Wykorzystujemy urządzenia dojarni i hal udojowych najlepszych firm polskich i zagranicznych. Na wszystkie instalacje nowe i używane udzielamy gwarancję. Priorytetowo traktujemy serwis przez 7 dni w tygodniu. Stawiamy na jakość, solidność i zaufanie. Kompleksowo wyposażamy obiekty inwentarskie w dojarki przewodowe lub hale udojowe z różnym stopniem automatyzacji doju, zgarniacze obornika, schładzalniki mleka, systemy zadawania paszy, przegrody stanowiskowe, maty legowiskowe, poidła, świetliki, ocieplenie itd. Współpracujemy z wieloma mleczarniami i najlepszymi producentami sprzętu i maszyn rolniczych. Zaspakajamy potrzeby wszystkich klientów także poprzez korzystne systemy kredytowe, wnioski o dofinansowanie z UE i preferencyjne kredyty.

NOWE

Wykorzystując dopłaty PROW i fundusze własne coraz więcej gospodarstw decyduje się na zakup nowych instalacji udojowych. Przede wszystkim jest to inwestycja w przyszłość. Nowe instalacje renomowanych europejskich firm są wysokiej jakości, dostarczają radość z pracy i wpływają na zdrowie i wydajność hodowli. Naszym zadaniem jest doradzić odpowiednie rozwiązanie dla poszczególnego gospodarstwa. Dodatkowo proponujemy rozwiązania różnych producentów co pozwala w szerokim zakresie dostosować cenę i specyfikację. Oferujemy szeroki zakres kredytowania. Na urządzenie jest wystawiana faktura VAT.

REGENEROWANE

Instalacje udojowe regenerowane są dużą częścią naszych działań. Wykonujemy je dostosowując ofertę do potrzeb poszczególnego klienta. Możliwość konfiguracji jest dowolna. Do wyboru jest kilka rodzajów pomp, jednostek końcowych i aparatów udojowych. Nasi sprzedawcy dostosują ofertę do kwoty określonej przez klienta i do aktualnego zapotrzebowania i wydajności określonej w gospodarstwie. Oferujemy korzystne raty, pomagamy w pozyskaniu dopłat unijnych. Zawsze jednak stawiamy na jakość i dajemy gwarancję najlepszej ceny w stosunku do jakości i wyposażenia. W używanej instalacji cały rurociąg, myjnia automatyczna, sterowanie i zabezpieczenia elektryczne, elementy mające kontakt z mlekiem są nowe. Udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji na używaną dojarkę rurociągową/przewodową jak i na nową. Nowa instalacja może zostać objęta gwarancją 24 miesięczną.

Hale udojowe

Chociaż gospodarstwa różnią się wielkością stad, posiadanymi budynkami i personelem obsługującym, Technik Węgrów oferuje optymalne rozwiązania dzięki innowacyjnym wariantom hal udojowych zarówno nowych jak i używanych. Przecież każde gospodarstwo dba o wysoki komfort ludzi i zwierząt oraz o uzyskanie wysokiej wydajności mleka od krowy z równoczesnym minimalizowaniem kosztów.

Projekt – komfort

Hala udojowa typu rybia ość jest wydajna i spełnia wymagania producentów mleka. Łączy najnowsze technologie i najwyższej jakości elementy w rozwiązanie służące podniesieniu efektywności i jakości udoju i komfortowi dojarza. Ponadto są ekonomiczne i bezproblemowe w serwisowaniu i użytkowaniu.

Cel – wydajność

System hali udojowej typu rybia ość jest rozwiązaniem efektownym. Hala tego typu oferuje wysoką przepustowość i dużą wydajność pracy dzięki spokojnemu i harmonijnemu przemieszczaniu się krów. Dojarze mogą w tej zintegrowanej dojarni pracować bez stresu, a czas przeznaczony na obsługę zwierząt jest zminimalizowany. System ten znacząco skraca udój. Oznacza to, że krowy mogą spędzać więcej czasu na jedzeniu, piciu i odpoczynku, a tym samym zwiększają wydajność w produkcji mleka.

Nowoczesność

W hali udojowej tego typu dostępne są różne poziomy sterowania całą aparaturą i poszczególnymi aparatami udojowymi. Możesz zautomatyzować całą obsługę lub też wybrać jakieś poszczególne jej elementy. Jest również wiele opcji umożliwiających dostosowanie systemu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Naszym zadaniem jest dostosowanie urządzeń do Państwa potrzeb, wymagań i pomieszczeń. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje systemy udojowe różnych firm.

Posiadamy wszystkie niezbędne podzespoły i materiały eksploatacyjne do oferowanych urządzeń. Angielski producent Kingston jest wzorem jakości i nowych technologii. Kiedyś producent podzespołów dla innych marek dziś chce dotrzeć do prywatnych hodowców. Otrzymasz najwyższą technologię z pierwszej ręki.

Ponad 3900 pojedynczych elementów.