Dlaczego Lely?

Komfort bytowania i higiena krów w oborze są niezwykle istotne. Czochradło dla krów Lely Luna zostało opracowane po to, aby krowy mogły pozbywać się pyłu i swędzenia. Krowy je uwielbiają i podchodzą do niego kilka razy dziennie z czystej przyjemności. Nie ma wątpliwości, że komfort bytowania krów zwiększa dobrostan, zdrowotność i produktywność stada. Czochradło Lely Luna przyczynia się do realizacji tego celu, nadając sierści krów zdrowy i błyszczący wygląd oraz pobudzając krążenie krwi, co sprawia, że stado jest spokojniejsze.

Inteligentna technologia

Dzięki inteligentnej konstrukcji, czochradło Lely Luna uruchamia się po dotknięciu i wiruje w przeciwnym kierunku, kiedy krowa na nie napiera. Zapewnia to maksymalny komfort krowom i dużą żywotność czochradła. Ponieważ czochradło wiruje w obu kierunkach, włosie wolniej się skraca w porównaniu z czochradłami jednokierunkowymi. Ponadto ograniczona do minimum liczba ruchomych części sprawia, że urządzenie ma niskie wymagania konserwacyjne. Czochradło Luna posiada spiralnie rozmieszczone włosie o różnej grubości, zapewniając maksymalny komfort. Czochradło dla krów Lely Luna to produkt jednoelementowy, nie wymagający montażu, który można zainstalować na słupie lub ścianie.

Najlepsza opieka w Twoim stadzie

• Więcej spokoju w stadzie

• Trwałość

• Maksymalny komfort krów

• Niskie zużycie energii

• Pobudza krążenie krwi

• Czystość i zdrowie skóry

• Prosta instalacja urządzenia

• Bezobsługowość

• Wyposażenie w zabezpieczenie przedciwprzeciążeniowe

Innowacyjna konstrukcja

Dzięki inteligentnej konstrukcji, w której liczbę części ruchomych ograniczono do niezbędnego minimum, czochradło dla krów Lely Luna jest bezobsługowe. Czochradło jest napędzane bezpośrednio przez silnik i aktywowane dotykiem. Aby zapewnić optymalne warunki bezpieczeństwa, czochradło dla krów Luna wyposażono w zabezpieczenie przeciprzeciążeniowe. Czochradło dla krów Lely Luna dostarczane jest w postaci gotowego zestawu. Czochradło może z łatwością zainstalować jedna osoba, ponieważ nie ma ciężkich części, które trzeba podnosić i nie są wymagane szczególne kwalifikacje. Urządzenie zwykle instaluje się na słupie lub ścianie. Standardowe wymiary mocowania słupa: 2”, 2½”, 3” i 4” o przekroju okrągłym oraz słupy 6” i 8” o przekroju kwadratowym. Czochradło dla krów Luna dostępne jest w wersji dla sieci elektrycznej 230V - 50Hz, jak i 110V - 60Hz.