Ursus – w skrócie

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania doświadczeń i podtrzymywania przemysłowych tradycji w oparciu o rodzimy kapitał. Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa.

W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo wytworzonych maszyn. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty uznanych maszyn rolniczych, URSUS S.A. zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów dla każdego segmentu gospodarstw. Naczelną ideą marki Ursus jest wytwarzanie różnorodnych maszyn i urządzeń, nacechowanych najwyższą europejską jakością wykonania i świetną ceną.

Ursus – maszyny i ciągniki

Polska firma - Polska wieś. Dlatego produkowane przez Ursus maszyny to efekt połączenia doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami. Sztandarowy produkt Ursus to ciągniki - znane i używane od pokoleń.

Natomiast wprowadzona seria maszyn i urządzeń dla rolnictwa takich jak: prasy, ładowacze czołowe, rozrzutniki obornika, agregaty uprawowe, czy opryskiwacze rolnicze zaprojektowano z myślą o wyjątkowych potrzebach gospodarzy i sadowników. Dzięki doskonałym parametrom pracy oraz zaawansowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym nie odbiegają one standardem ani funkcjonalnością od renomowanych zagranicznych propozycji.

Urządzenia marki Ursus z całą pewnością zostaną zauważone przez Klientów ceniących niezawodność, niskie koszty eksploatacji oraz wysoką wydajność. Z myślą o polskim rolniku dostarczamy na rynek zaawansowane i kompleksowe rozwiązania.